Mad Men kadını

Mad Men kadını

Hazır parti sezonu açılmışken saçlara da biraz hareketlilik katmak yanlış olmaz... Şimdilerde giyim tarzıyla da tasarımclara esin kaynağı olan “Mad-men” dizisinden 50'lerin saç modellerini günümüze taşımaya ne dersiniz?
 

  •  Brigitte Bardot'nun 50'lerdeki fotoğraf karelerini andıran bu model, saçların rengi ve dolgun formuyla da kusursuz bir görünüm çiziyor. Seksi tarzını yapılmışla yapılmamış arası bir etkisi yaratan modeline borçlu. İşin sırrı ise diplerden uçlara kadar farkedilen dolgunluk. 

  • Boho” trendi sezonda bizimle olmaya devam ediyor. Ama bu kez biraz daha  “cilalı” ve volümlü... Yataktan çıkmış görüntüsü veren bu saç modelinin uygulaması da oldukça basit. Rastgele ayrılan buklelere kalın saç maşasıyla hareket kazandırılıyor.

  • 1970'lerin Yves Saint Laurent modellerini andıran bu sıkı topuz, aynı zamanda “lüks” bir görünümün de anahtarı oluyor. Bu modern gece topuzunun uygulaması da çok kolay. Saçlar kulak hizasında sıkıca arkada toplanıyor. Kalıcılığını sağlamak için de kesinlikle saç spreyi kullanılması öneriliyor.
Etİketler