MEGAN FOX’UN YENİ SAÇ STİLİ

Sarışın ve kaküllü Megan Fox ile tanışın.

Buse Saray BUSE SARAY 30 Ocak 2023
MEGAN FOX’UN YENİ SAÇ STİLİ

Megan Fox, imzası niteliğindeki uzun siyah bukleleriyle tanınır. Ancak yeni bir yıl ve dolayısıyla yeni bir görünüm zamanı. Fox, 2023 dönüşümünü Instagram hikayesinde paylaştı ve her zamanki saç stilini tamamen değiştirdiği dramatik kaküllü sarı ve bob kesim saçını ortaya çıkardı.Aktris, bir karavanda çekilmiş gibi görünen bir özçekim yayınladı; bu, bunun bir çekim için geçici bir saç modeli olduğu ve aslında bir peruk olduğu anlamına gelebilir.

Kakül, koyu kaşlarını ve dumanlı gölgelerle kaplı parlak mavi gözlerini çerçeveliyordu. Uçuk pembe bir dudak rengi vardı. Siyah bir hırkanın altına yeşil bir kolsuz bluz giymişti. Kesinlikle eğlenceli, gotik ve çok renkli olma eğiliminde olan normal gardırobundan değil.


Uzun bob kesim bu yıl geri dönüş yapıyor, model Hailey Bieber kısa süre önce yeni saç stilini paylaştı. Yıllarca süren uzun plaj dalgalarından sonra, daha keskin bir kesim moda oluyor ve Fox kesinlikle bunun güzel örneği olabilir.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.