MİSBAHÇE ONARICI SAÇ BAKIM YAĞI ARTIK DAHA GÜÇLÜ!

Misbahçe’nin kullanıcı favorisi olan ürünlerinden Onarıcı Saç Bakım Yağı, yenilenen formülüyle kuru ve yıpranmış saçlara S.O.S bakım sunuyor!

Misbahçe’nin en çok tercih edilen saç bakım ürünü olan Onarıcı Saç Bakım Yağı, formülüne eklenen biyomühendislikle elde edilen Damla Sakızı aktifi ve probleme yönelik bakım yapan saf uçucu yağlar ile şimdi daha güçlü!

Damla Sakızı aktifi, saç foliküllerine keratin desteği sağlayarak incelmiş saçların güçlenmesine destek olurken daha hızlı uzamasına yardımcı bakım yapıyor. Saçlara protein takviyesi yapan bu yağ, daha parlak ve kökten uca beslenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

A, B, D, E vitaminlerini doğal olarak içeren yağlar ile güçlü bir kombinasyon oluşturan formülü, saça parlaklık, nem, hacim ve yumuşaklık kazandırıyor. Formülünün bazını oluşturan Argan, Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi, Zeytinyağı, Shea ve Tatlı Badem Yağı, çevresel faktörlerin ve serbest radikallerin saçlarda yarattığı hasara karşı koruyucu bir katman oluşturuyor. Kuru ve nemsiz görünümü tersine çevirerek nemini geri kazanmış, hacimli ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Yağların doğal olarak içerdiği vitaminler ve faydalı yağ asitleri sayesinde saçların kırılmasını önlemeye yardımcı oluyor ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.