GECE BAKIMI: EN İYİ 15 SAÇ MASKESİ

Saçlarınızı baştan yaratın!

Saçlarınız kuru, kabarık ve yıpranmışsa iki opsiyonunuz olduğunu düşünebilirsiniz: duşta ekstra 10 dakika gerektiren saç kremleri veya banyonuzda bir dağınıklığa sebep olan kuru saç bakım ürünleri. Ancak üçüncü bir opsiyon daha var: saç bakım maskeleri! Gece boyu saçınızda bırakabileceğiniz bu bakım maskeleri, siz uyurken tüm onarımı ve nemlendirmeyi uyguluyor. Saç köklerinden uçlarına kadar baştan aşağı bir bakım uygulayan maskeler, birkaç saat içerisinde inanılmaz değişimlere sebep oluyor. 

Oldukça yoğun içeriklere sahip olan bakım maskeleri, kremlerden ve kuru yağlardan çok daha etkili olabiliyor. Farklı saç tipleri için özel olarak formüle edilen baskım maskeleri, birçok saç şikayetini hedefliyor. Isı ve fön gibi etkenlerin yanı sıra güneş ve mevsim değişiklikleri gibi çevresel faktörlere karşı mücadele eden bakım maskeleri, sadece saç uçlarını değil saç derisine de bakım uyguluyor. Saç hücrelerini harekete geçiren bakım maskeleri, saçlarınızın daha gür ve sağlıklı çıkmasını sağlıyor. 

Parlak ve dolgun saçlara kavuşma hayalinizi gerçekleştirmek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz saç maskelerini inceleyebilirsiniz…


Etİketler