OLAPLEX İLE YAZIN SAÇLARINIZI SAĞLIKLA ŞEKİLLENDİRİN

Saçlarınızı, ısıdan kaynaklanabilecek hasarlara karşı koruyun.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Nisan 2023
OLAPLEX İLE YAZIN SAÇLARINIZI SAĞLIKLA ŞEKİLLENDİRİN

Prestij saç bakım kategorisinde başarılı olan Olaplex’in ürünleri saçları ısının zararlı etkilerinden koruyarak şekillendiriyor.Olaplex’in bağ onarım teknolojisi kullanılarak geliştirilen Olaplex No6 Bağ Güçlendiren Saç Şekillendirici, saçları ağırlaştırmadan pürüzsüzleştiriyor. Olaplex No6, yüksek konsantre formülüyle kuru, boyalı ve işlem görmüş saçları nemlendiriyor ve güçlendiriyor. Paraben ve sülfat içermeyen bu özel ürün, fön süresini hızlandırıyor ve doğal bukleleri belirginleştiriyor.

Olaplex’in ultra besleyici, şekillendirici ve onarıcı bakım yağı olan No7 Bağ Güçlendirici Saç Bakım Yağı, saçlarda yağlı bir görünüm bırakmadan onarıyor ve yeniliyor. Üstün Olaplex teknolojisi kullanılarak geliştirilen saç bakım yağı, elektriklenmeyi en aza indirirken 232 dereceye kadar UV/ısı koruması sağlıyor. Sağlıklı görünümü ve dokuyu koruyan bu eşsiz ürün tek başına kullanılabildiği gibi No6 Bağ Güçlendiren Saç Şekillendirici ile karıştırılarak da kullanılabiliyor.

Silikon, paraben ve sülfat içermeyen No9 Bağ Koruyucu Besleyici Saç Serumu, saçları çevresel faktörlerin verdiği zarardan koruyor. Olaplex’in patenli bağ güçlendirme teknolojisiyle geliştirilen bu saç serumu, 232 dereceye kadar ısı koruması sağlıyor. No9 Bağ koruyucu serum, hava kirliliğine karşı saçlarda 48 saat boyunca kalkan oluşturuyor. Saçlardaki karışıklıkları açan No9, saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor. Antioksidan bakımından oldukça zengin olan No9 saç serumu, ‘’Style memory’’ özelliği sayesinde saç şekillendirmesini daha kolay ve uzun süre dayanıklı hale getirirken, bukleleri de belirginleştiriyor.

Tüm Ürünlerin Fiyatı: 759 TL


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.