RADARIMIZDA: YENİLENEN YVES ROCHER SAÇ AİLESİ

Yves Rocher'nin saç bakım serileri daha etkin ve daha doğal formülleri ile yeniliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Nisan 2023
RADARIMIZDA: YENİLENEN YVES ROCHER SAÇ AİLESİ

Yves Rocher’nin saç ailesi ürünleri, daha etkin ve daha doğal geliştirilmiş formülleri ve ambalajlarıyla yenileniyor. Tamamı vegan olan ve %94’ten fazla doğal içeriğe sahip olan saç ürünleri silikon içermemeleriyle ve tüm şampuanlarının sülfatsız olmasıyla hem size hem de doğaya duyarlı bir saç bakımı sunuyor. Yenilenmiş ve geliştirilmiş içerikleriyle saçlarınızın ihtiyaçlarına kesin çözüm sunan saç ailesi ürünleri saçlarınızın daha güçlü olmasını sağlıyor.
YVES ROCHER DÖKÜLME KARŞITI SERİ

Yves Rocher Dökülme Karşıtı Seri, sülfat içermeyen şampuanı ve silikon içermeyen ürünleri, %94’ten fazla doğal olan formülü ile saç dökülmesini yavaşlatıyor ve yeni saç oluşumunu uyarıyor. Dökülme karşıtı şampuan, bakım kremi, bakım kürü ve saç serumundan oluşan seri hafif ve şeffaf dokusuyla, saçlarınıza muhteşem bir bakım sunuyor.


Yves Rocher Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Niasinamid&Vitamin B6 Kür
Zayıflamış ve cansız saçların uzaması için saç köklerini uyaran Yves Rocher Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Niasinamid&Vitamin B6 Kürü, içeriğindeki organik agav ve beyaz acı bakla ile saç dökülmesini yavaşlatıyor. Paraben, silikon ve renklendirici içermeyen, %99 doğal içeriğe ve vegan formüle sahip olan kür yapışkan olmayan sıvı dokusuyla saçları güçlendiriyor.


YVES ROCHER KEPEK ÖNLEYİCİ SERİ

Yves Rocher Kepek Önleyici Seri, içeriğindeki organik nane, nar kabuğu ve agav ile kepek oluşumunu önlüyor. Ferahlatıcı dokusu ve yeni ferahlık hissi veren kokusu ile saç derisini yatıştıran kepek önleyici seri, %94’ten fazla doğal içeriğiyle saçlarınıza doğal bir bakım imkanı sunuyor.


Yves Rocher Kepeğe Karşı Yatıştırıcı Prebiyotik Saç Bakım Losyonu
İlk kullanımdan itibaren kepeği yok etmeye yardımcı olan Yves Rocher Kepek Önleyici Saç Bakım Losyonu, %99 doğal içerik oranı ve vegan formülü ile kepekli saç derisini yatıştırmaya yardımcı oluyor. Silikon içermeyen ve %100 geri dönüştürülmüş plastik şişeye sahip olan saç losyonu cildinize saygılı bir saç bakımı sağlıyor.


YVES ROCHER BUKLE ŞEKİLLENDİRİCİ SAÇ BAKIM SERİSİ

Ağırlaştırmayan ve kolay şekil almayı sağlayan Yves Rocher Bukle Şekillendirici Saç Bakım Serisi besleyici dokusu ile buklelerinizi şekillendirmeye yardımcı oluyor. Sülfat içermeyen şampuan ve silikon içermeyen ürünler bukle şekillendirici saç bakım serisi içeriğindeki organik keten ve agav ile saçlarınızı besliyor.


Yves Rocher Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Şampuan
Bukleleri ağırlaştırmadan şekillendiren ve belirginleştiren Yves Rocher Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Şampuan, sülfat, silikon ve paraben içermeyen formülüyle saçlarınızı nazikçe temizliyor. Transparan jel dokusu ile 48 saat boyunca belirgin buklelere sahip olmanızı sağlayan şampuan, vegan formülü ve %95’ten fazla doğal içeriği ile cildinize saygılı bir bakım imkanı sunuyor. İçeriğindeki organik keten ve agav ile ipeksi, hafif, parlak ve belirgin bukleli bir saça sahip olmanızı sağlıyor.


YVES ROCHER BOYALI SAÇLAR İÇİN RENK KORUYUCU SERİ

Renk koruyucu ve parlaklık veren serilerin birleşimi yeni Yves Rocher Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Seri, hafif ve şeffaf dokusu ve yeni feminen kokusuyla saç rengini korumaya yardımcı olurken aynı zamanda saçlarınıza parlaklık veriyor. İçeriğinde frambuaz sirkesi özü olan renk koruyucu seri, vegan formülü ile saçlarınıza eşsiz bir bakım deneyimi sunuyor.


Yves Rocher Boyalı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
İçeriğindeki frambuaz sirkesi ile ağırlık yapmadan saçlarınızın parlaklığını koruyan, besleyen ve canlandıran Yves Rocher Boyalı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan, boyalı ve mat saçları nazikçe temizliyor. Mineral yağ, sülfat ve silikon içermeyen şampuan, saçlarınızın ipeksi ve yumuşak bir dokuya sahip olmasını ve parlamasını sağlıyor.


YVES ROCHER NORMAL SAÇLAR İÇİN YUMUŞATICI & BESLEYİCİ SERİ

İçeriğindeki organik kestane sütü ile Yves Rocher Yumuşatıcı & Besleyici Seri, saçları besliyor ve yumuşatıyor. Kadife dokusu ve yeni hoş kokusu ile karışmış ve düğüm olmuş saçları açmaya yardımcı olurken, %95’ten fazla doğal içerik oranıyla doğaya saygılı bir saç bakım imkânı sunuyor.


Yves Rocher Besleyici Kolay Tarama Spreyi
Akışkan sütlü dokusuyla Yves Rocher Normal Saçlar için Yumuşatıcı Saç Spreyi, tek adıma normal ve kuru saçları ağırlaştırmadan uçlarına kadar açmaya yardımcı oluyor. %98 doğal içerik oranına ve vegan formüle sahip olan saç spreyi ipeksi, esnek ve parlayan saçlara sahip olmanızı sağlarken; paraben, sülfat ve silikon içermeyen formülüyle cildinize duyarlı bir bakım sağlıyor.


YVES ROCHER YAĞLI SAÇLAR İÇİN ARINDIRICI DETOKS ETKİLİ SERİ

Arındıcı ve detoks etkili serilerin birleşimi ile oluşan yeni Yves Rocher Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Detoks Etkili Seri, içeriğindeki organik okyanus yosunu ile saç derisini arındırırken saçlarda detoks etkisi bırakıyor. Ferahlatıcı dokusu ve okyanustan ilham alan yeni kokusu ile saçlarınıza eşsiz bir bakım deneyimi sunan bu seri, vegan formülüyle hem cildinize hem de doğaya karşı duyarlı bir saç bakım imkânı sağlıyor.


Yves Rocher Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı 2si1 arada Peeling ve Maske
İçeriğindeki organik okyanus algi ve beyaz kil ile çevresel faktörler ve yaşam tarzı nedeniyle yıpranmış saçların arınmasına yardımcı olan Yves Rocher Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı 2si1 arada Peeling ve Maske, saç derisini nazikçe kirden ve sebum fazlasından arındırıyor. Partiküllü ve akışkan krem dokusuyla hafif, ferah ve çabuk yağlanmayan bir saç deneyimi yaşatırken, aynı zamanda 72 saat arındırılmış saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Sahip olduğu %97 doğal içerik oranı ve paraben, silikon ve mineral yağ içermeyen formülü ile size ve saçlarınıza eşsiz bir saç bakım deneyimi sunuyor.


YVES ROCHER ONARICI SERİ

Yves Rocher Onarıcı Seri içeriğindeki organik jojoba yağı (omega 6&9) ve agav ile saçları onarırken, kırılmanın da önüne geçiyor. Besleyici formülü ve kremsi dokusunun yanı sıra %95’ten fazla doğal içeriği ve vegan formülü ile Yves Rocher Onarıcı Seri saçlarınızın onarılmasına yardımcı oluyor.


Yves Rocher Onarıcı/Şekillendirici Jojoba Bakım Kremi
Saçları yağlandırmadan 8 saat boyunca yoğun bir şekilde onarmaya yardımcı olan Yves Rocher Onarıcı/Şekillendirici Jojoba Bakım Kremi, ağırlık yapmadan saçlarınızı beslerken güçlenmesine de yardımcı oluyor. %98 doğal içeriği ve vegan formülüyle kolay şekil alan, parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlayan saç bakım kremi saçların kırılmalara karşı 30 kat daha dayanıklı olmasını sağlıyor.


YVES ROCHER İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN HACİM VEREN SERİ

İçeriğindeki kinoa peptitleri ile saçlarınıza hacim veren ve yoğunluk kazandıran Yves Rocher İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Seri, ağırlaştırmayan hafif formülüyle saçlarınıza hacim kazandırmaya yardımcı oluyor. Vegan fomülü ve %94’ten fazla doğal içeriği ile doğaya duyarlı bir bakım imkanı sunan seri aynı zamanda güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Yves Rocher İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan
Saç tellerini güçlendiren ve saçı ağırlaştırmadan hacim veren Yves Rocher İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan, içeriğindeki kinoa peptitleri ve agav ile hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor. İnce telli saçları nazikçe temizlerken 3 kullanımdan sonra saçlarınızda gözle görünür bir hacim artışı sunuyor. Sülfat, paraben, mineral yağ ve silikon içermeyen formülüyle saçlarınıza doğal bir dolgunluk kazandırıyor.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.