RIHANNA SAÇ BAKIM RUTİNİMİZDE FARK YARATMAYA HAZIRLANIYOR

Her an Fenty Hair ile tanışmaya hazır olun!

Kısa bir süre önce LVMH ile kurduğu Fenty markasını kapatan Rihanna’nın, Fenty Beauty, Savage x Fenty ve Fenty Skin markalarına odaklanacağı söylenmişti. Şimdi ise Rihanna’dan beklediğimiz hareket geldi! Cilt bakım koleksiyonunu büyüten Rihanna, hayran olduğumuz saçlarının sırrını yeni bir marka ile paylaşacak. 

Mullet saç kesimlerinden upuzun Rapunzel saçlara, rengarenk pixie kesimlerden kıvırcık ve kabarık saçlara kadar Rihanna’nın saç değişimlerini listelesek zamanımız yetmez! Hemen hemen her saç stilini kendine yakıştırmayı başaran Rihanna, saç stili ve bakımı konusundaki bilgisini Fenty Hair markasına taşımaya hazırlanıyor. Fenty Beauty ile makyaj sektöründe büyük gelişmelere öncü olan Rihanna, fondöten tonlarında sınırsız seçki sunmuş ve Fenty Skin ile yüzünüzde iz bırakmayan SPF içerikli kremler yaratmıştı. 

Fenty Hair ile saç bakım rutininize kendi dokunuşunu katmak isteyen Rihanna, 3 Mart’ta yeni bir marka tesciline başvurarak söylentileri daha da artırdı. Saç stili, boya, bakım ve saç şekillendiricileri gibi kategorilerde tescil alan Rihanna, listeye saç simlerini bile ekledi! Henüz Rihanna tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da Rihanna evreninin büyümesine çok sevindik! Fenty markasına elveda demek bizi üzmüştü ancak Fenty Hair ile biraz olsa da moralimiz yerine geldi diyebiliriz…