RIHANNA’NIN YENİ ESKİ SAÇ STİLİ

Rihanna eskilere dönüş yaptı!

Rihanna’nın ‘Anti’ adlı son albümünü çıkarması üzerinden beş sene ve üç ay geçti… Ama görünen o ki Rihanna’nın henüz müzik yapmaya dönmeye niyeti yok! Rihanna şimdilik güzellik ve iç giyim sektörünü ele geçirmenin yanı sıra bir de yeni saç stili ile hayranlarını şaşırtmakla meşgul. Geçtiğimiz Çarşamba günü sevgilisi A$AP Rocky ile Santa Monica’daki Giogrio Baldi restoranından çıkarken görüntülenen Rihanna, yepyeni (ama bir nevi eski) bir saç stili ile şaşırttı.

Halle Berry’nin bir zamanlar imzası olan, Charlize Theron’un da uzun bir süre vazgeçemediği pixie kesim saç stili, Rihanna’nın da favorileri arasındaydı. Eski stiline dönüş yapan Rihanna, sadece saçları ile değil aynı zamanda kıyafeti ile de sosyal medyanın favorisi olmayı başardı. Vintage Dior ceketi, vintage Versace güneş gözlükleri, özel dikim Chrome Hearts pantolonu ve The Attico ayakkabıları ile retro bir rüya gibi görünen Rihanna baştan aşağı büyüledi diyebiliriz. 

Rihanna, 2012 (Getty Images)

2012’deki ‘Unapologetic’ albümünün zamanında da pixie saç kesimini tercih eden Rihanna, kısacık saçları en çok yakıştırdığımız ünlülerden biri. Bir süre uzun saçlarına dönen Rihanna, pixie tutkusuna 2014’te geri dönüş yapmıştı. 2019’da Sarah Paulson ile yaptığı röportajda her zaman kısa saç istediğini söyleyen Rihanna, annesinin hep karşı çıktığını itiraf etmişti. “Annemin yapmama izin vermediği tek şey saçımı siyaha boyatıp kısacık kestirmekti. Bunu 14 yaşımdan beri yapmak istiyorum ve annem bana hep ‘Hayır, yapamazsın,’ diyordu” diyen Rihanna’nın gönlü her zaman pixie kesimden yanaymış!

Etİketler