RIHANNA’NIN FENTY İMPARATORLUĞU BÜYÜYOR

Fenty Hair geliyor!

Riri, Fenty imparatorluğuna yeni bir girişim daha ekliyor! Şarkıcının şirketi Roraj Trade LLC, 15 Temmuz'da Fenty Hair için ticari marka başvurusunda bulundu. Fenty Hair, Riri’nin Amerika Birleşik Devletleri'nde en genç kadın milyarder olmasına katkıda bulunan Fenty Beauty, Fenty Skin ve Savage X Fenty dâhil olmak üzere Rihanna'nın diğer başarılı şirketlerine katılacak.

Rihanna'nın geniş çapta başarılı ve popüler Fenty markası için son girişimi olan Fenty Hair'ın, saç bantları, fiyonklar, kurdeleler, tokalar, saç eklemeleri, peruklar ve saç maşaları dahil olmak üzere bir dizi ürünü içereceği söyleniyor.

Serinin şampuanlar ve şekillendiriciler gibi saç ürünlerini içerip içermeyeceği belli değil, ancak Fenty'nin inanılmaz formülasyonlarla geçmişini varsayarsak, öyle olacağını umuyoruz.


Fenty Skin, Fenty Fragrance ve iç çamaşırı serisi Savage Fenty ile birlikte markanın başarısı, onu dünyanın en genç kendi kendini yetiştirmiş milyarderi yaptı. Geçmiş performansına bakılırsa, Fenty Hair de çok başarılı olacak gibi duruyor.

Fenty'nin güzellik endüstrisi üzerindeki etkisi küçümsenemez. Marka, kapsayıcı ürünlerin az olduğu bir zamanda 40 fondöten tonuyla piyasaya çıktı ve renk yelpazesi hakkında önemli bir tartışmayı ateşledi. Fakat bize sadece fondöten tonlarını getirmek yeterli değildi. Cilt bakımı ve koku alanındaki başarılı açılımlardan sonra, süper yıldızın bize saç bakımını getirmesi an meselesiydi. Bu nedenler şarkıcının yeni girişimi Fenty Hair için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Lansman tarihiyle ilgili herhangi bir ayrıntı yok, ama bir an önce olmasını umuyoruz.

Şu anda Fenty Hair ile ilgili başka bir detay açıklanmadı.