SAÇ PARFÜMLERİ İLE TANIŞIN

Ekstra lüks saçlara merhaba diyoruz!

“Saç parfümü mü? Buna gerçekten ihtiyacım var mı?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Sonuçta saç parfümleri güzellik kategorisinde ekstraya giriyor. Normal parfümümüz varken neden saç parfümüne ihtiyaç duyalım ki? Ama zaman kendimizi şımartma zamanı, üstelik saç mistlerinin düşündüğünüzden çok faydası da var! Günlük parfümlerin yanı sıra saç bakım rutininize katkıda bulunan bu ürünler, bakım ritüellerinizi daha lüks ve kapsamlı hale getiriyor.

Normal parfümlere kıyasla daha az alkol oranı barındıran saç parfümleri, saçlarınıza zarar vermeden hoş bir koku sağlıyor. Daha su ve doğal içerik bazlı saç parfümleri, hiaylüronik asit ve antifriz içerikleri ile dikkat çekiyor. Saçlarınıza sıktığınız bu mistler gün boyu saçınızla oynarken veya saçınızı toplarken koku yaymaya devam ediyor. Ağır kaçmadan gün boyu saçlarınızdan büyüleyici esanslar yaymaya devam eden bu saç parfümleri, bakım ve parfümü bir araya getiriyor. 

Aromatik sprey yerine geçen bu parfümler, içerdikleri bitki ve meyve özleri ile yürüdüğünüz her yeri bir spaya dönüştürüyor. Bakım rutinlerimize çok daha yoğunlaştığımız son aylarda, koleksiyonumuzdaki her ürünün yeri ayrı! Evde geçirdiğimiz zamanı kendimize bakarak geçirmeyi tercih ederken, saç parfümleri de ritüellerimize zevkli bir eklenti oluyor. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz saç parfümlerini görebilirsiniz…