SAÇI GÜÇLENDİREN BİYOTEKNOLOJİ

Saçları gençliğine döndüren biyoteknolojik şampuan “Olga Cola Milano Revitalizing Shampoo” tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Ocak 2023
SAÇI GÜÇLENDİREN BİYOTEKNOLOJİ

Hepimiz saçı canlandıran, besleyen, ilk gençlik çağımızdaki gibi gür ve saç derisine en iyi gelen şampuanın peşindeyiz. İtalya’nın önde gelen tıbbi biyoteknoloji uzmanı Olga Cola’nın kendi adını taşıyan markası için yıllar süren Ar-Ge ile ürettiği Olga Cola Milano Revitalizing Shampoo, yüzde 99.5 doğal içeriğiyle saçların ihtiyaç duyduğu tüm bakımı üstleniyor.Yüksek kaliteli organik, bitkisel ve biyoteknolojik aktif bileşenler içeren şampuan, eşsiz bitkisel komplekslerle mat ve yorgun saçları nemlendirmek ve canlandırmak için çalışıyor. İçeriğindeki prebiyotikler saç derisindeki bakterileri güçlendirerek saçı daha güçlü ve esnek hale getiriyor. Hyaluronik asit ise kuru saç derisini onarıyor, daha dolgun saçlar için saç büyümesini artırıyor.

Saçı UV ışınlarından koruyor

LumineBoost teknolojisi saçı zararlı UV ışınlarından korurken, ışığı doğrudan saçtan yayıyor, sonunda saçı parlak ve sağlıklı bırakıyor. Şampuanın ilk uygulandığı andan itibaren saçlar gözle görülür şekilde daha kalın ve ipeksi hale geliyor.

Bitkisel amino asitler, hyaluronik asit, tamanu ve argan yağı, mikrobiyota teknolojisi gibi rafine içeriklerle birleşerek saç telini ilk andan itibaren güçlendirerek, canlandırıyor, besliyor ve saça parlaklık ve yumuşaklık katıyor. Cilt bariyerine uyan yumuşak bir köpük üretiyor, bu da onu yıpranmış saçlar ve hassas saç derileri için de uygun hale getiriyor.

Formüller, “Ultimate Green Biotech System”e yani doğal yenileyici cilt süreçlerini uyararak çalışan botanik aktifler ve yeşil biyoteknolojinin özel bir karışımına dayanıyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.