Saçınızla Tanışın!

Saçlarda kestane ve akaju tonlarının hükümdarlığı dikkat çekiyor.

MM Bahçecik kadını sonbahar-kış sezonuna iddialı giriyor. Cazibesini ve gücünü ise hacimli saçlarla birleştiriyor. Çünkü hacim, bu sezonun ana temasını oluşturuyor. Klasik tarzın hacimle birleştiği topuzlarda ikili renk oyunları, ışıkla gölgeyi belirgin hale getiriyor. Koyu kestane ve kestane rengi, ışıkta parlayarak dikkatleri üzerine çekiyor.
Saç kesimlerinde ise ikili renk oyunları ister topuz, ister kesimde olsun ateşin renklerini temsil ederek, arzuları ortaya koyuyor. Bakır- akaju ve bakır irize tonlar ise ışık katarak kesimleri ön plana çıkarıyor. Ayrıca yüze dikkat çekmek için saçın uçlarında ve yüz çevresinde renklendirmeler yoğun olarak kullanılıyor. Özellikle uzun saçlardan vazgeçemeyen kadınlar içinse koyu kumral saçların arasına kış güneşinin ışıltısını katarak cazibeyi artırmak için sarılı bakırlı röfleler tercih ediliyor. Saçın doğallığı, ara renkler ve hacimler ile daha tutkulu bir hale geliyor.
“Bu sezon saçlarda doğal ama bir o kadar da iddialı renkler ve kesimler dikkat çekiyor. Saçınızla tanışın ve size neyin yakışacağını biran önce belirleyin” diyor Metin Bahçecik.
“Kış modasında saç aksesuvarı büyük önem taşıyor. Aksesuvarla desteklenen saçlar kusursuz dişiliği gözler önüne seriyor. ”