SAÇLAR GÜNEŞE HAZIR!

SAÇLAR GÜNEŞE HAZIR!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Mayıs 2014
SAÇLAR GÜNEŞE HAZIR!
Yaz ayları ruhumuza iyi gelse de güneşe ve suya ihtiyacından çok daha fazla maruz kalan bölgelerimiz deforme olabiliyor. İşte onlardan biri de saçlar! Hep saç trend'lerinden bahsedecek değiliz ya, sıra onları korumakta!Saçlarımız ne kadar sağlıklı olursa olsun, yaz sonunda deniz, havuz ve güneşle birlikte kırılmalar ve matlaşmalar oluşuyor. Schwarzkopf Professional'ın BC Sun Güneş koruma serisiyse bu negatif etkileri en aza indirmek üzere tasarlanmış. Sadece zararlı ışınlarına karşı korumakla kalmayan, aynı zamanda saça ekstra nem sağlayan bu yeni seri şampuan, sprey saç kremi ve ışıltı veren sprey yağdan oluşuyor.

Şampuan ve saç kremi güneşe çıkmadan önce ve sonra kullanılabildiği gibi her saç tipine uygun şekilde tasarlanmış. Işıldayan parçacıklar içeren BC Sun ışıltı yağıysa güneşten önce veya sonra kullanılarak saçların parlak ve dolayısıyla daha sağlıklı görünmesini sağlıyor, aynı zamanda boyalı saçların akmasını önlüyor.

Unutmadan: BC Sun serisi 100 ml'lik ambalajlar halinde şık, kozmetik çantası ve plaj havlusu hediyesi ile satışa. Fiyatı: 99TL.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.