Saçlara Biberiye Dokunuşu

Luis Bien’in yeni ürünü Biberiye İçerikli Saç Bakım Yağı, saç köklerinin güçlenerek canlılığın artırılmasını destekler, saça parlak ve dolgun bir görünüm kazandırıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Şubat 2024
Saçlara Biberiye Dokunuşu

Tamamen doğal ve etkili kişisel bakım ürünlerinin yarım asırlık markası Luis Bien’in, biberiyenin mucizevi etkileriyle geliştirdiği Biberiye İçerikli Saç Bakım Yağı, biotin ve keratinin yanı sıra saç, saç derisi ve saç köklerinin ihtiyacı olan keratin, biotin ve birçok değerli yağ içeriği açısından son derece zengin yoğun formülü ile saçların doğal ışıltısının kaynağı.   

Luis Bien Biberiye İçerikli Saç Bakım Yağı, içeriğindeki biberiye, keratin, biotin ve birçok bitkisel yağ ile saç büyümesini ve beslenmesini desteklemeye yardımcı oluyor. Biberiyenin saç köklerini uyarıcı, sağlıklı ve hızlı saç uzamasına destekleyici etkisinin yanı sıra içeriğindeki biotin saçların güçlenmesine yardımcı oluyor. Keratin saçlara canlılık ve parlaklık katar. İçeriğindeki doğal bitkisel yağlar ise saç ve saç derisinin ihtiyacı olan nemi sağlıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.