SAÇLARA YAZ BAKIMI

Saçlarınızı şekillendirirken, onların daha az yıpranmasını sağlamanın yolları.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 18 Nisan 2015
SAÇLARA YAZ BAKIMI
Saçlarınızı şekillendirirken, onların daha az yıpranmasını sağlamanın da bir yolu var. Her tutamı sararak kalkan görevi gören ürünler aynı zamanda bakım da yapıyor. İşte yeni sezonda öne çıkan 5 ürün! Daha fazlası, Güzellik Editörü'müz Elif Tuncel'in hazırladığı bakım dosyasında, kapağında Keira Knightley'yi konuk ettiğimiz ELLE Mayıs sayısında!

FÖN SABİTLEYİCİ


Düzleştirme işleminden önce ıslak saça uygulanan sprey, keratin proteini ve polimerlerle her bir saç telini sararak saçın şeklini üç güne kadar muhafaza etmesini sağlıyor, saçı ısıya karşı koruyor ve elektriklenmenin önüne geçiyor.


Frizz Ease 3 Day Straight fön sabitleyici sprey, JOHN FRIEDA, 38TL

PIRILTILI DOKUNUŞ


Tüm saç tiplerinde kullanılabilen, parlaklık veren sprey, saçları ısıya karşı korurken aynı zamanda hacim kazandırıyor ve saçların gün boyunca sağlıkla ışıldamasını sağlıyor. Trilliant ısıya karşı koruyucu sprey, SEBASTIAN, 54TL 

1 BİR TAŞLA İKİ KUŞ


Bu akıllı sprey hem şekillendirici hem de koruyucu özelliği taşıyor. Isıyla aktive olan formülü, fön veya saç düzleştiricisi yardımıyla saça istenilen şeklin verilmesinde çözüm sağlarken, saçı ısının zararlarından da koruyor.


Tecni.Art Pli Shaper sprey, L'OREAL PROFESSIONNEL, 45TL

PRATİK BAZ


Şekillendirmeden önce ıslak veya kuru saça uygulanabilen, saçta ağırlık hissi yaratmayan baz, elektriklenmeyi önlerken saçın daha kolay şekil almasını sağlıyor, ısıya, kırılmalara ve UV ışınlarına karşı koruyor.


Hairdresser's Invisible Oil Primer baz, BUMBLE AND BUMBLE, 77TL


 


YOĞUN BAKIM


Saçlarınız söz dinlemiyor mu? Şekil vermenizi kolaylaştırarak onları kontrol altına almanızı sağlayacak bu yeniden yapılandırıcı derin onarım maskesi, saçın yenilenme potansiyelini artırıyor.


Reconstruction Mask yeniden yapılandırıcı maske, TONI&GUY, 40TL

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.