SAÇLARINIZ YAZ MEVSİMİNDE IŞILTISINI KAYBETMESİN

Bu yaz kuruyan saçlarınızın susuzluğunu "Pantene Hydra Glow" ile giderin.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Haziran 2023
SAÇLARINIZ YAZ MEVSİMİNDE IŞILTISINI KAYBETMESİN

Yaz mevsimi cıvıl cıvıl sokakların, huzurlu bir tatilin ve sıcak yaz akşamlarının yanında; saçları susuz bırakan kavurucu sıcakların, yakan rüzgârın ve tuzlu denizin de habercisi. Baobab Özü, Biotin ve Hyalüronik Asit ile zenginleştirilmiş Pantene Pro-V formülüne sahip Yeni Pantene Hydra Glow Serisi ise yaz aylarında yıpranan ve sürekli kuruluk problemine sahip saçları bile suya doyurarak ışıltısına kavuşturuyor.Yaz Aylarında Işıltısını Kaybeden Saçlar İçin; Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu

Hydra Glow serisinin merkezinde yer alan Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu, en kuru saçların bile susuzluğunu gidermek için cilt bakım ürünlerinden alınan ilhamla tasarlandı. Saçlarınıza uyguladığınızda kremden suya dönüşen yapısıyla bu serum, saçları nemlendiriyor, ayrık saç uçlarını birleştiriyor, saçlarınızın yumuşaklığını arttırıyor ve saçlarınızı hak ettiği ışıltısına geri kavuşturuyor. Yaz aylarında saçınızı ağırlaştırmadan susuzluğunu giderecek serum ile 1 kullanımda 72 saate kadar suya doymuş, sağlıkla ışıldayan saçlara kavuşabilirsiniz.

Saçlarınızın Susuzluğunu Giderecek Hydra Glow Serisi

Pantene Hydra Glow serisinde bulunan Hydra Glow Nemlendirici Şampuan, Baobab Özü ile Zenginleştirilmiş Pantene Pro-V formülü ile saçı zarar vermeden temizleyerek, ağırlaştırmadan ışıltısını geri kazandırıyor. Hydra Glow Nemlendirici Saç Bakım Kremi, saçınızın susuzluğunu gidererek saçınızı yazın yıpratıcı etkisinden korumaya yardım ediyor. Işıltısını kaybetmiş donuk saçlarınıza nüfuz ederek yenilenen formülü ile ışıltısını geri kazandırıyor. Hydra Glow Yoğun Nemlendirme Maskesi ise nemi saça hapsederek en kuru saçları bile derinlemesine nemlendiriyor. Saçlara canlı bir ışıltı veren yoğun nemlendirici maske yaz aylarının saçlar üzerindeki yıpratıcı etkileri sonucunda oluşan saç kırıklarını pürüzsüzleştirerek onarıyor.

Yepyeni Nemlendirici Formül ile Işıltılı Saçlar

Boabab ya da bilinen ismi ile “Hayat Ağacı”, gövdesinde depoladığı su ile en kurak zamanlarda bile hayatta kalabilme özelliğine sahip. En kuru saçların bile susuzluğunu gidermeyi hedefleyen Hydra Glow serisi, Baobab tohumundan elde edilen Baobab Özü ve Biotin ile zenginleştirilmiş Pro-V B5 formülü içeriyor.


Pantene Baş Bilim İnsanı Dr Jeni Thomas yeni nemlendirici formül hakkında konuştu
“Saç sağlığına odaklanan Pantene, en sağlıklı ve en etkileyici sonuçları elde etmek için doğadan ilham alıyor. En kuru saçların bile susuzluğunu giderecek Baobab Özü ile zenginleştirilmiş Pro-V B5 formülü ile tüm kullanıcılarının hayallerindeki derinlemesine nemlendirilmiş, ışıldayan saçlara kavuşabilecek.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.