SAÇLARINLA KONUŞ

Yılbaşı yaklaşıyor. Bu özel günde kıyafetiniz kadar saç stilinizle de konuşulmak ister misiniz? O zaman Dyson’un saç şekillendiricilerini ve yeni başlıklarını mutlaka deneyin.

Saçların ve stilin

Hacimli, düz, dalgalı... Ruh haline ve stiline hangisi uyuyorsa Dyson AirwrapTM saç şekillendirici ve SupersonicTM saç kurutma makinesiyle hayalinizdeki saçlara kavuşmak çok kolay.

Yaklaştığı için yılbaşı gecesi diyoruz ama aslında tüm diğer özel gün ve davetlerde de Dyson’un saç şekillendiricisini kullanarak mükemmel saç tasarımlarını evde, kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Sağlıklı saç şekillendirmeyi yeniden tanımlayan Dyson teknolojisi aşırı ısı olmadan stilinizi tasarlarken saçınızın doğal parlaklığını korumanıza yardımcı oluyor. Ama önce Dyson AirwrapTM şekillendiriciyi keşfetmeniz gerekiyor. Saçlarınızı kuruturken düzleştirin, dalgalı yapın veya bukleler verin.Etkileyici saçlara kavuşmak işte bu kadar pratik ve bir o kadar da kolay.

Nasıl mı? Saçı dalgalı hale getiren ya da bukleler ile hareketlendiren başlıklar, düzleştiren ve hacim veren fırçalar sayesinde. Detaya inmek gerekirse Dyson AirwrapTM saç şekillendirici tüm bunları saça şekil vermek için Coanda adlı aerodinamik etki ve Dyson’un dijital motoru V9 ile başarıyor. Önce saçı kendine doğru çekiyor ve sarıyor. Bunu yaparken hava akımını kullanıyor. Üstelik elleriniz yanmıyor çünkü üründe zorlayıcı sarma mekanizmaları bulunmuyor. Sadece hacimli bukleler ve dalgalar için tercih edebileceğiniz özel başlıklar işinizi kolaylaştırıyor. Dyson SupersonicTM Saç Kurutma Makinesi, Dyson AirwrapTM Saç Şekillendirici ve özel başlıklarıyla “saçlarımı şekle sokamıyorum” derdi sona eriyor. Size de davetlerde stilinizi konuşturan saçlarınızla salınmak kalıyor.

Geniş dişli tarak başlık

Kıvırcık ve sert dokulu saçlar için tasarlanmış olan yeni geniş dişli tarak aparatı, saçı kuruturken uzatmaya ya da hacim ve şekil oluşturmaya yardımcı olan sağlam dişlere sahiptir.

Düzleştirici başlık

Düzgün, doğal bir sonuca ulaşmak için yumuşak, kontrollü bir hava akımıyla saçları kurutur.

Hassas kurutma başlığı

İnce telli saçlara ve hassas kafa derilerine nazik soğuk bir hava akımı sağlar. Hızlı bir şekilde saçları kurutmaya devam eder.

Difüzör

Buklelerinizin her birinin çevresine eşit miktarda hava vermek için tasarlanan Difüzör, doğal kurumayı stimüle ederek kabarıklığı azaltmaya, bukleler ve dalgalar oluşturmaya yardımcı olur.

YAZI: ESRA ÖZÜBEK  FOTOĞRAFLAR: MERT TERLİKSİZ  STYLING: NUR EDA İŞBİLİR