SAÇTA HACİMİN ADRESİ

'Hacimli saç benim için bir hayal' diyenlerin denemesi gereken bir ürün...Haftaya zinde başlamak için bugün muhtemelen duşunuzu almayı tercih edeceksiniz. Birçoğumuz gibi! Öte yandan sonrasında kafa tasınızla bütünleşen ve başınızı ikinci bir deri gibi saran saçlarınız bırakın haftaya güzel başlamayı, haftanın son gecesinde keyfinizi kaçırabilir de...
Merak etmeyin! Sizi çok iyi anlıyoruz. Saçlarda dengeli bir hacim hepimizin hayali! Bunun için farklı yöntemler denemiş ve istediğiniz sonucu elde etmemiş olabilirsiniz. O zaman bir de Sebastian'ın Volupt Spray'ine şans tanıyın deriz. Sebastian Volupt Spray hacim ve bukle şekillendirici sprey'in özelliği kusursuz, dolgun, hacimli ve göz alıcı saçlar yaratmayı hedeflemsi.
Özellikle mevsim geçişlerinde huyu değişen inatçı saçlar için ideal bir çözüm. Neden bu kadar başarılı olduğuna gelince... Ürün saç köklerine etki eden 2 fazlı özel bir formüle sahip. Yani sadece hacim etkisi yaratmakla kalmıyor, bukleleri ve dalgaları da belirginleştiriyor.
Fiyatı: 150 ml, 54.-TL