SENİN TARZIN

Dyson Airwrap Complete'le tarzınızı mükemmel bir şekilde tanımlayan saçlar yaratmanız çok kolay.

Yepyeni bir ürünle tanıştık: Dyson AirwrapTM Saç Şekillendirici. Bu ürün, kuaföre gitmeye gerek kalmadan evde saçlarınızı şekillendirmeye yardımcı oluyor. İstediğiniz zaman hacimli bukleler ve doğal dalgalar yaratmayı ya da düz ve ipeksi saçlara kavuşmayı sağlıyor. Üstelik saçları ısı hasarına karşı koruyor. 

Saç bakım teknolojisinin geleceği, saçı fazla ısıya maruz bırakmadan yalnızca hava kullanarak şekillendirmekte. İşte bu yüzden Dyson AirwrapTM şekillendiriciyi çok seveceksiniz. 

Dyson’ın yeni ürünü her saç tipi için uygun bir ürün diyebiliriz. Taba rengi el yapımı saklama kutusunun içinde filtre temizleme fırçası, iki adet 30 mm AirwrapTM başlık, iki adet 40 mm AirwrapTM başlık, yumuşak düzleştirme fırçası, sert düzleştirme fırçası, yuvarlak hacimli fırça ve ön şekillendirme kurutucusu bulunuyor. Dyson’ın şekillendirme aparatları aşırı ısıya maruz bırakmadan saçın sağlıklı görünümünü koruyarak ve aynı zamanda nemli saçta da kullanılarak saçı kıvırma, dalgalandırma ve düzleştirme özelliklerine sahip. 

Evde kolayca kullanabileceğiniz Dyson AirwrapTM ile hayalinizdeki dümdüz saçlara kavuşmanız hiç de zor değil. Kutunun içinden çıkan 8 başlıktan birini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 


ŞEKİLLENDİRME ÖNCESİ KURUTUCU 

Islak saçları şekillendirmeye hazır hale getiriyor. 

30 MM AIRWRAPTM BAŞLIK 

Hacimli bukleler veya dalgalar oluşturmaya ve şekillen dirmeye yardımcı oluyor. Simetrik bukleler için saat yönünde ve saat yönünün tersine çalışan saç maşaları çok pratik. 40 MM AIRWRAP™ BAŞLIK 

Gevşek bukleler veya dalgalar elde etmek için kullanılıyor. Simetrik bukleler için saat yönünde ve saat yönünün tersine çalışan saç maşaları işinizi ko laylaştırıyor YUMUŞAK DÜZLEŞTİRME FIRÇASI 

Yumuşak ve fönlü bir saç yaratıyor. Yumuşak kıllar kafa derisi üzerinde hassas bir his bırakacak şekilde tasarlanmış. SERT DÜZLEŞTIRME FIRÇASI 

Düzgün, kabarma eğilimli saçları kontrol etmek için tasarlanmış sert kıllara sahip. 
YUVARLAK HACİMLENDİRİCİ FIRÇA 

Saça hacim vermesi için havayı yönlendiriyor. Dyson AirwrapTM 'in profesyonel dokunuşuyla street style konseptinde gerçekleştirdiğimiz moda çekimi için fotogaleriyi tıklayın. 

HAZIRLAYAN: ESRA ÖZÜBEK 

FOTOĞRAFLAR: MERT TERLİKSİZ

STYLING: NUR EDA İŞBİLİR


BU BİR İLANDIR.