ÜNLÜLERİN EN KÖTÜ SAÇ KESİMLERİ

Yıldızların saç stili pişmanlıkları...

Boya veya kesim… Saç stilinde en ufak bir değişiklik yapmak bile bize çok büyük gelebiliyor. Özellikle önceden yaşadığımız deneyimleri düşününce, şimdilerde saç konusunda neden bu kadar dikkatli olduğumuz anlaşılabiliyor. Belki boya geri alınabilir ancak saç kesimleri gerçekten radikal bir hale geliyor. Hepimizin “sadece uçlarından alalım” dediği ve kuaförden kulaklarımızın hizasında bir saçla çıktığı bir deneyim olmuştur. Ünlülerin bile! 

Saç kesimlerinde yaşadığımız kötü deneyimler uzun bir süre etkisini gösterirken, bu ünlülerde çok daha büyük bir ‘felaket’ etkisi yaratabiliyor. Şöyle düşünün… Kuaförden o hiç istemediğiniz kesim ile çıktığınızı ve tam gözyaşlarına boğulurken onlarca kameranın flaşlarının patladığını ve sonra da internetin gündemine oturduğunuzu… Ürkütücü değil mi? İşte kötü saç günlerinde, isteler de istemeseler de ünlüler tam olarak bunu yaşıyor. 

Kırmızı halı eleştirileri, acımasız Instagram yorumları veya paparazzi ile mücadele eden yıldızlar, hayatlarındaki en çok pişmanlık duydukları saç kesimlerini paylaşıyorlar. Popüler kültürde vazgeçilmez bir yer edinen ‘Rachel’ kesiminden nefret eden Jennifer Aniston veya yeni bir saç trendi doğuran Kim Kardashian ve parlak bob kesimi… Bizim beğenilerimizin aksine birçok ünlü saç kesimlerinden ‘nefret’ etmiş! 

Fotogaleride 10 ünlünün saç kesim pişmanlıklarını görebilirsiniz…