VEGAN VE DOĞA DOSTU WE ARE PARADOXX İLE TANIŞIN

Sürdürülebilir kaynaklardan üretilen, doğal ve organik içeriğiyle dikkat çeken İngiltere’nin çok satan saç ve vücut bakım markası We Are Paradoxx Türkiye’de.

Sürdürülebilir ve çevre dostu alternatiflere hayatımızda yer açmak için ilham veren We Are Paradoxx, doğa ve hayvan dostu ürünleriyle dikkat çekiyor. We Are Paradoxx ürünlerini defalarca geri dönüştürmeye uygun özelliğe sahip olan alüminyum ambalajlarla sunuyor. Formülasyonlarında doğal ve organik maddeler kullanmaya kararlı olan marka, %88 ile %97 arasında doğallık barındırıyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen We Are Paradoxx ürünlerinde paraben, PEG, sülfat ve mineral yağ bulunmuyor.

Tüm dünyada kabul edilen Cosmos Organik sertifikasına sahip We Are Paradoxx formülleri biyolojik olarak doğada parçalanabilme özelliği taşıyor. Kurulduğu günden itibaren ‘Yeşil Kimya’ ilkelerini benimseyen marka, üretim ortakları ile beraber yalnızca gerektiği kadar su kullanıldığından emin olmak için düşük enerjili aydınlatma kullanarak ve kalibre edilmiş su sayaçları aracılığıyla çevre dostu bir üretim yaklaşımı benimsiyor.

We Are Paradoxx koleksiyonu; şampuan, 3’ü 1 arada saç kremi, saç maskesi, saç toniği, saç iksiri, deniz tuzu spreyi, saç ve vücut mum bakım balmı, saç ve vücut peelingi olmak üzere sadece www.makyajtrendi.com ’da satışa sunuluyor.

Etİketler