Yasemin Özilhan Olaplex'in İlk Türk Marka Elçisi Oldu

Yasemin Özilhan'ın güçlü saçlarının sırrı...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Ekim 2023
Yasemin Özilhan Olaplex'in İlk Türk Marka Elçisi Oldu

Amerika ve İngiltere’nin 1 numaralı prestij saç bakım markası Olaplex, ilk Türk marka elçisi olarak parlak ve güçlü saçlarıyla kendine hayran bırakan Yasemin Özilhan ile bir araya geldi.

Olaplex ve Yasemin Özilhan, markanın Patentli Bağ Güçlendirme Teknolojisi’yle geliştirilen N°0 Intensive Bond Building Treatment, N°3 Hair Perfector, N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo ve N°7 Bonding Oil ürünleri ile her saç tipine uygun bir saç bakım rutini yarattı.  

N°0 Intensive Bond Building Treatment

Kuru ve yıpranmış saçları canlandıran N°0 Intensive Bond Building Treatment, saç bağlarını güçlendirmek için N°3 Hair Perfector’dan önce baz olarak kullanılıyor. Bakım ürünlerinin etkisini arttıran bakım spreyi, hasar görmüş saçları içten dışa onarıyor. 

N°3 Hair Perfector

Olaplex’in en çok satan ürünü N°3 Hair Perfector, boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranan saçlara bakım yapıyor ve kırıkları iyileştiriyor. Zarar görmüş bağları onaran serum, saça sağlıklı bir doku ve görünüm kazandırıyor. Şampuan öncesi kullanılan bakım ürünü, saçları canlandırıyor ve güçlendiriyor. 

N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo

Tüm saç tiplerine uygun ürünleriyle her ihtiyaca yönelik çözümler sunan Olaplex, N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo ile saçları ve saç derisini gözenekleri tıkamadan temizliyor. Beyaz bir kalıntı bırakmadan temiz ve tazelenmiş bir his yaratan kuru şampuan, antioksidan açısından zengin rambutan tohumu ekstresi ile saç derisinde detoks etkisi sunuyor. Güçlü yağ emilimi sağlarken saçlara hacim veriyor ve temiz bir görünüme kavuşturuyor. 

N°7 Bonding Oil

Besleyici, şekillendirici ve onarıcı N°7 Bonding Oil, saçları yağlandırmadan onarıyor ve yeniliyor. Elektriklenmeyi en aza indirirken ısı koruması sağlayan ürün saç yapısını güçlendiren bakım yağı saçları canlandırıyor ve parlaklığını arttırıyor. Sağlıklı bir görünüm yaratırken saç dokusunu iyileştiriyor. 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.