YILBAŞI PARTİSİ SAÇ STİLİ ÖNERİLERİ

Bu 15 saç stili tüm parti kıyafetlerine uyum sağlıyor!

Yeni yıl coşkusu bu sene öncekilere göre çok daha fazla. Kutlayamadığımız 2021’in ardından 2022’de iki yılın birikimini kutluyoruz! Bu nedenle gidecek çok fazla davetiniz, partiniz ve yemeğiniz olduğunu düşünüyoruz. Davetleri çok özlemiştik ama daha çok davet demek daha çok kıyafet, aksesuar ve tabiiki bu kıyafetlere uygun farklı saç stilleri demek. Eğer parti kıyafeti tarafını çözümlediyseniz, sıra saç stillerine geldi!

Tahmin edebileceğiniz üzere saç stilleri parti kıyafetinizi yüceltebilir veya etkisini azaltabilir. Bu ince çizgide ise hangi kıyafete nasıl bir saç stili seçme konusu oldukça önem taşıyor. Yüksek yakalı ve hareketli parti kıyafetlerinde sıkı topuzlara ve at kuyruklarına yönelirken, dekolteli veya sade kıyafetlerde ise doğal kıvırcıklar veya hacimli saçları tercih edebilirsiniz. Farklı davetlerde farklı saç stilleri ile birbirinden eşsiz görünümlere imza atmaya hazır olun. Tıpkı ayakkabı ve aksesuarda olduğu gibi değişik saç stilleri ile aynı kıyafetin binbir çeşit versiyonunu sunabilirsiniz. 

“Bu parti sezonunda hangi saç stilini tercih etmeliyim?” sorusunun cevabını fotogaleride sizin için bir araya getirdiğimiz 15 saç stili önerisi ile yanıtlayabilirsiniz…