YIPRANAN SAÇLARIN IŞILTISINI GERİ VERİN!

Saçlarınız için onarıcı ve nemlendirici bakım maskeleri…

Normal bir günde saç maskesi yapmak önceliğiniz olmayabilir. Ancak tıpkı cilt bakımınıza verdiğiniz önem gibi, saçlarınız da aynı ilgiyi bekliyor! Özellikle yıpranmış ve kurumuş saçlarınız varsa, haftada bir kez uygulayacağınız bakım maskesi gözle görülür farklar yaratabilir. Çevresel faktörlerden ve işlemlerden etkilenen saçlarınızın eski ışıltısına kavuşmasını istiyorsanız bakım şart!

Doğru şampuanları kullanmanıza, saç şekillendiricilerinden uzak durmanıza ve saç kökü serumları kullanmanıza rağmen saçlarınız hala istediğiniz canlılığa kavuşmuyorsa çözüm bir maske olabilir. Saç köklerinizin ve tellerinizin derinlemesine yenilenmesini sağlayan maskeler, daha yoğun ve besleyici içeriklere sahip. Saç sağlığı için gerekli olan birçok mineral, vitamin ve yağ içeren saç maskeleri en etkili saç bakım yöntemi olabilir. 

Çoğu maskeyi haftada bir kez uygulamanız tavsiye edilirken, aşırı yıpranmış saçlar için bu rutini haftada 2 veya 3’e çıkarabilirsiniz. Haftada birkaç gün yıkamalarınızda kullandığınız saç kremlerini maskeler ile değiştirerek dilediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Daha canlı ve ışıltılı saçlar için fotogaleride sizin için seçtiğimiz bakım maskelerini görebilirsiniz… 

Etİketler