Yüksek Işıltı: Zara Hair Glitter In Gold

Zara kış sezonu için Guido Palau ile tasarlanan ve Kaia Gerber'in başrolde görüldüğü Glitter In Gold mikro koleksiyonunu "Make-up for your hair" sloganıyla piyasaya sürüyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Kasım 2023
Yüksek Işıltı: Zara Hair Glitter In Gold

Zara yaklaşık 20 yıl önce gözde koku ürünleri serisiyle güzellik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Ardından 2021'de Zara Make-Up ile birlikte sunduğu güzellik hizmetleri biraz daha genişledi. Şu anda 2023 kış eğlence sezonu yaklaşıyorken Zara Hair ile karşımıza çıkıyor

Bu yeni ürün serisinin formülize edilmesi, küratörlüğü ve tasarımı ünlü saç tasarımcısı, kreatif direktör ve Zara'yla uzun süredir işbirliği yapan Guido Palau'ya ait. Dört parçadan oluşan tanıtım niteliğindeki bu ürün seti 2024'te Zara Hair'de neler olacağına dair cesur bir ipucu niteliğini taşıyor.

30 Kasım'da piyasaya sürülecek GLITTER IN GOLD yüksek etkili ve moda odaklı bir ürün seti olup markanın saç dünyasına girişini kutlamak için altın temalı iki şekillendirme ürününden ve iki şekillendirme aksesuarından oluşuyor. Bu ürün Zara'nın herkes için "baştan aşağı modanın” ilk adresi olmasına yönelik bir selam niteliğinde. Zara'nın sofistike müşterilerine yönelik kullanıcı dostu bu mikro koleksiyonun arkasında Guido'nun taklit edilemez yaratıcı hüneri yer alıyor. Guido, Bu "saç için makyaj," diyerek şu sözleri ekliyor: "Saçınızda değişiklik yapıp bir geceliğine çok eğlenceli görünmesini sağlayabilirsiniz."

Guido, Gold ürünlerden oluşan ürünlerini tanıtacağı videolarda yer alması için ilk moda editöryalinden bu yana tanıdığı Kaia Gerber'i davet etti. Guido, "Kaia'yı seviyorum. O benim için Zara Hair'i temsil ediyor; hem kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz hem de size ilham verebilir. Saçıyla eğlenmek istiyor," ifadelerinde bulundu. 

Kaia'nın ürünlere yönelik isteği GLITTER IN GOLD mikro koleksiyonunun piyasaya sürülmesini kutlamak için hazırlanan resmi olmayan eğitici nitelikte videolarda bile çok bariz. "Kaia'nın aynı anda hem çok erkeksi hem de çok kadınsı olma haline bayılıyorum." diyen Guido, bu serideki çeşitli ürünler için Kaia'nın neden mükemmel uyum sağladığına dikkat çekiyor.

Kaia, Guido ile setteyken kameraya şöyle konuşuyor: "Söz konusu saç olduğunda hiç kimseye Guido'ya güvendiğim kadar güvenmiyorum. Onunla birlikte çalışmak her zaman çok eğlenceli ve bana bir şeyleri deneme konusunda çok fazla güven veriyor. Kaia ürünleri denerken "Ne zaman saçımı kestirme konusunda aceleci bir karar versem sana geldim ve sen de kestin," diye ekliyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.