AŞK BURCUNUZ NE DİYOR?

Bu yaz sizi nasıl bir aşk bekliyor merak ediyorsanız cevabı haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Temmuz 2014
AŞK BURCUNUZ NE DİYOR?
Herkes özellikle de yaz aylarında büyülü bir aşkın hayalini kurar. Uzman Astrolog Bernard Fitzwalter, aklımıza takılan 'bu yaz bizi nasıl bir aşk bekliyor?' sorusuna ELLE On The Beach'te cevap veriyor. Biz de her burçtan birkaç satırı paylaşıyor ve bu bilgilerin çok daha geniş ve de oldukça faydalı ipuçları içeren uzun versiyonlarını okumak için ELLE On The Beach'in son sayısını kaçırmayın diyoruz! 

KOÇ BURCU
Temmuz sonunda yol ayrımına geliyorsunuz. İlişkinizin temelini yeniden gözden geçirmek için vaktiniz var. Sizi bir araya getiren şey neydi? Hangi aşamadasınız? Bundan sonra ne yapmak istiyorsunuz? Bu soruları daha önce sorma fırsatınız olmamıştı hiç. Birbirinizin sorularını cevaplamak, aktif rollerinizi tekrardan belirlemenize yardımcı olacaktır.

BOĞA BURCU


Aşk mantıklı bir şey olsaydı çok kolay seçim yapabilirdik. Ama kalp, hep elde edemeyeceği şeylerin hasretini çeker. Ne kadar zor olsalar da. Ağustos sonunda çok zor bir an yaşıyorsunuz ve kendi kendinize soruyorsunuz: “Asla gerçekleşemeyecek bir hayale tutunmaya değer mi hala?” Ve her zaman yaptığınız gibi size en anlamlı gelen cevabı veriyorsunuz.

İKİZLER BURCU


Genelde sizin tarzınız olan hafif ve flörtöz arkadaşlıklar yerine duygusal voltajı çok daha yüksek olan bir şeyin içine dalıyorsunuz. Sadece ne olduğunu görmek için. Belki de etkisinde olduğunuz baskı ve gerginlikten kurtulmanın bir yoludur bu. Biliyorsunuz ki bu ya hayatınızın en büyük aşk maceralarından biri olacak ya da tam bir felaketle sonuçlanacak. Her ikisine de hazırsınız.

YENGEÇ BURCU


Temmuz'un büyük bir kısmında Jüpiter halen sizinleyken ve nazik Venüs ayın ikinci yarısı için yerini alırken, ani kararlar için acele etmeyin ve günlerin akıp gitmesine izin verin. Ama Ağustos başında bir şeyler yapmanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Yengeç Genelde risk almak yerine kurallara sadık kalmayı tercih eder. Ama kararınızı verince artık vakit kaybetmek istemeyeceksiniz.

~ ASLAN BURCU


Dokunduğunuz her şey beklediğinizden daha büyük ve daha iyi hale dönüşüyor. Bazı burçlar bu durumu kaldıramayabilirler ama bu tam da sizin beklediğiniz şey. Bu yaz Jüpiter, gökyüzünün size ait en özel bölümünde olduğu için hayatınızın da en özel bölümünde sihrinin etkisini gösterecek. Yani ilişkilerinizde!BAŞAK BURCUSizin için bu yaz, hayati ayarlamalar yapma zamanı; kendiniz ve ilişkiniz


hakkındaki her şeyi yeniden gözden geçirecek ve yaz sonunda büyük an geldiğinde bir tepki vermeye hazır olacaksınız. Bu sürecin zor kısmı, kontrolünüz dışında gelişen durumlar sebebiyle bu ince ayarların çoğunu ya arkadaşlarınız arasında veya işyerinizde ya da toplum içinde yapmak zorunda kalmanız.

TERAZİ BURCU


Ağustos'ta hep istediğiniz şeye sizi yaklaştıracak olan büyük adımı hayatınızdaki kişiyle birlikte attığınızda ilişkiye olan güveninizi kanıtlanmış oluyorsunuz. Bu özel hayal uzun zamandır listenizdeydi ve ilişkinizin sizi boğduğunu hissediyor olsaydınız, tereddütleriniz veya mutsuzluklarınız bulunsaydı bu girişimi fazla riskli görür, başka bir zamana ertelerdiniz. Bunu yapmaya hazır olmanız ilişkinizin artık çok daha sağlam olduğunun kanıtı.

AKREP BURCU


Temmuz'da size büyük bir fırsat sunulduğunda bu size tırmanması imkansız bir dağ gibi gelmeyecek. Onun yerine bu fırsatı neler yapabileceğinizi göstermek için kullanacaksınız. Bu, aslında iki senedir süren bir evrenin sonunun başlangıcı. Bu sene sonunda bitecek. Ve yeni bir şeye başlamak için özgür olacaksınız. Tüm bunları neredeyse içgüdüsel olarak hissedeceksiniz ve başlamak için sabırsızlanacaksınız.~ YAY BURCU


Birbirinize çekici geliyorsunuz çünkü hedeflerinize ulaşmak konusunda birbirinize faydalı olabileceğinizi düşünüyorsunuz. Başarı basamaklarını tırmanırken birbirinizin tecrübelerinden ve tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz. Birbirinizin başarısında payınız olduğu için birlikte zaferlerinizi kutlamanın tadına doyamayacaksınız.

OĞLAK BURCU


Temmuz ayında iyi tanıdığınız biri üç kez arkadaşlığınızı farklı bir boyuta taşımak istediğini açıkça ifade edecek. Buna muhtemelen şaşıracaksınız ama aslında endişelenmeye gerek yok. Bu takıntılı ve sahiplenici bir arzu değil, sadece birinin sizinle birliktelikten ne kadar mutlu olduğunu söylemesi, şayet siz bunu ilerletmek isterseniz, sizin kararınızdan mutlu olacağını belirtmesi.

KOVA BURCU


Haritanızdaki gezegenlerin bu yaz için pozitif dizilimi, önümüzdeki 12 sene boyunca bir daha aynı şekilde olmayacak. Ama kariyerinizi etkileyen eşit ölçüde iyi bir düzenleme var, 2040'a kadar da geri gelmeyecek. Nasıl hesaplarsanız hesaplayın, hayatınız boyunca sadece birkaç defa önünüze çıkacak fırsatlar bunlar. Çok çaba sarf etmeniz gerekse de, sakın “hayır” demeyin.

BALIK BURCU


Temmuz harika bir ay. Yılın bu dönemini her zaman çok sevmişsinizdir. Bu haftalarda Güneş, hep aşk hanenizde ve burcunuza güzel etkileri oluyor. Bu yıl Venüs ve Mars'ın da burada olması gücü artırıyor. Gezegenlerin etkisi üzerinize sürekli iniyor. Kumsalda çıplak ayakla yürürken dalgaların parmaklarınızın


arasından geçmesi gibi. Size harika hissettiriyor. Hiç bitmesin istiyorsunuz

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.