BURÇLAR VE AYRILIKLAR

Bizce, burçların ayrılıklar üzerinde çok büyük bir etkisi var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Temmuz 2015
BURÇLAR VE AYRILIKLAR
Hepimiz zamanında birileri tarafından terk edilmiş ya da birilerini terk etmişizdir. Bazı ayrılıkları hatırlamak anında sizi göz yaşlarına boğarken, bazılarının isimlerini bile hatırlamazsınız. Peki hiç ayrılık tarzınızın burcunuz tarafından şekillenebileceğini düşündünüz mü? Biz düşündük ve burçların ayrılık tarzlarını sizler için derledik.

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)


Eğer bir Koç sizi terk ediyorsa ne olduğunu asla anlamazsınız; bir bakmışsınız kapının önündesiniz. Tam siz ayrılık acısını yavaş yavaş unutursunuz, o acımasız Koç geri gelir ve ona dönmeniz için size yalvarır.

BOĞA (21 Nisan-20 Mayıs)


Anında yok olur, asla ulaşamazsınız. Facebook durumu değişir, Instagram'dan fotoğraflar silinir ve numaranız engellenir. Hiç var olmamış gibi birden hayatınızdan çıkar.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)


Başka biriyle birlikte olmaya ‘anında' başlayabilirler. Hatta sizinle hiç birlikte olmadıklarını bile iddia ederler, ‘ben meğer seni sevmiyormuşum' cümlesini duymanız bile mümkün!

YENGEÇ (21 Haziran-20 Temmuz)


Sizi hayatından çıkarır, ama en yakınlarınızla (anneniz de dahil olmak üzere) görüşmeye devam eder.

ASLAN (21 Temmuz-20 Ağustos)


Sırlarınız ve tüm utanç verici anlarınız, artık herkes tarafından bilinir. Aslan acımasızdır, yaşanmışlık falan dinlemez.

BAŞAK (21 Ağustos-20 Eylül)


Sizi yalnız bırakır. Bir gün uyandığınızda artık sosyal yaşamı ve arkadaşları olan bir insan değilsinizdir. Tüm arkadaşlarınızı sizden çalar.

TERAZİ (21 Eylül-20 Ekim)


İkiniz için de en mantıklısının ayrılık olduğunu söylerler her zaman. Ama nedense sizin söz hakkınız pek olmaz, çünkü en mantıklı ve doğru kararları onlar verirler.

AKREP (21 Ekim- 20 Kasım)


Sizi umursamıyormuş gibi davranır, ama sizi gizlice takip etmeye devam eder. Hatta bir de sizi kıskanır ve arkadaşlarına sanki hala birlikteymişsiniz de siz onu aldatıyormuşsunuz gibi yansıtır.

YAY (21 Kasım-20 Aralık)


Kolay kolay terk etmez, ama ederse asla geri dönmez. Yay'ın bardağını taşırmak zordur, taşarsa da bir daha eskisi gibi olmaz.

OĞLAK (21 Aralık-20 Ocak)


Sadık oluşuyla Yay'a biraz benzer, ama ayrılmak için her bahaneyi uydurur; vebalı gibi sizden kaçar.

KOVA(21 Ocak-20 Şubat)


Arkadaş olalım der, hatta utanmaz ileri gider sorun sende değil bende bile der.

BALIK (21 Şubat-20 Mart)


Tüm suçu size atar, yağan yağmurdan bile suçlu olursunuz. Kendinizi berbat hissedersiniz, öyle ki terk ediliyor olmanıza rağmen sanki terk eden sizmişsiniz gibi hissedersiniz.

Yazı: Ahsen Çelik

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.