HANGİ BURÇ İÇİN HANGİ HEDİYE?

Sevgilinize sürpriz yaparken burçları da göz önünde bulundurmayı unutmayın!

Koç
Bir Koç burcu için yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri onu heyecanlandıracak bir oyun parkına, lunaparka ya da içinde heyecan ve hızın bulunduğu herhangi bir yere götürmek olabilir. Yarışma ya da maç tarzı etkinlikler Koç burcu sevgilinizin oldukça hoşuna gidebilir. Adrenalini yüksek etkinliklerin ve eğlenceli ortamların onu mutlu edebileceğini unutmayın.

Boğa
Keyifli ortamlara ve yemeğe bayılan Boğa burçları için güzel sürprizlerden biri onu hem göze hem de damağa hitap eden bir restorana davet etmek olabilir. Hoş sözlerden, kibarlıktan, rahatlıktan hoşlanan Boğa burcu sevgiliniz için konfor ve lüksün ön planda olduğunu hatırlatalım. Masaj, sauna, spa ve çeşit çeşit aromatik bakımlar Boğa burcunu mest edebilir.

İkizler
Bir İkizler burcu için şüphesiz konuşmak ve sohbet etmek olmazsa olmazlardandır. İkizler burcu ayrıca enteresan, ilgi çekici oyun ve uygulamalardan hoşlanır. Sevgilinize bol bol sohbet edebileceği, oyunlar oynayabileceği, eğlenebileceği akıllı bir telefon ya da tablet hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Yengeç
Bir Yengeç burcu için kendini güvende hissedeceği sıcak ve samimi ortamlar oldukça önemlidir. Aile bireylerini hep birlikte mutlu görmek, onu bir anda dünyanın en mutlu insanı kılabilir. Yemeğe düşkünlüğünü de asla göz ardı etmemek gerek. Kardeş, akraba veya kuzenlerini buluşturduğunuz enfes bir sofra ile Yengeç burcu sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.

Aslan
Aslan burcu gösterişe, ihtişama, parlaklığa ve şatafata bayılır. Alkış ve takdir onun en sevdiği şeylerdendir. Sevgilinize öven güzel sözlerle onu şık bir davete ya da restorana götürerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Görkemli bir eğlence, tiyatro ve konser de Aslan burcu sevgilinizin oldukça hoşuna gidebilir.

Başak
Başak burcu sevgilinize bir sürpriz yapmayı düşünüyorsanız her şeyden önce tüm detayları ince ince düşünmelisiniz. Başak burcu aslında her şeyden hoşlanır, yeter ki üzerinde mükemmel bir şekilde düşünülsün, her şey titizlikle planlansın, en ufak bir ayrıntı bile göz ardı edilmesin. İster bir hediye, isterse romantik bir akşam yemeği olsun her detayı esaslıca düşünmeden Başak burcu sevgilinize sürpriz yapmayı aklınızdan geçirmeyin.

Etİketler