ERKEKLERİN YATAKTA SEVDİKLERİ

Erkekleri memnun etmek pek de zor değil, hem de bu 8 maddeyi bilirseniz.

İlişkide çiftlerin birbirlerini anlaması ve keşfetmesi zor ama büyük bir adım. Özellikle cinsel hayatta beklentiler bilinmedikçe ve dile gelmedikçe işler iyice çıkmaza girebiliyor. Erkekten erkeğe değişse de her erkeğin yatakta mutlaka hoşlandığı 8 maddeyi paylaşıyoruz sizlerle. Hangileri partnerizin hoşuna gidecek sonrasında siz karar verin.
1- Sizi görmeyi seviyorlar
Seviştiğiniz süre boyunca erkekler kadının yüzünü görmekten hoşlanırlar. Bazı pozisyonlarda bu durum çok zor olsa da idare edebiliyorlar. O zaman gözlerinizi ondan ayırmayın deriz.
2- Spontaneyi severler
Kendiniz olun! Pek girişken olmak zor geliyor ve çok fazla efor isteyen pozisyonlara hakim olamıyor musunuz? Bu normal, partneriz sizin doğal halinizden etkilenir. Bacaklarınızı kaldırdığınız sırada ani bir gülüşünüz, dahice olabilir! Çiftler arasındaki uyum ve spontanelik ideal olanı ve erkekler bunu severler!
3- Kontrolün sizde olmasını severler
Bu demek değil ki, sevgiliniz tembellik edebilir. Bazen durumun sizin kontrolünüzde olmasını tercih ederler. Partnerinizin sevdiği bir pozisyonu siz hazırlayın ya da girişimci olun. Garanti etkili olacaktır.
4- Sürprizleri severler
Siz de değil mi? O zaman daha fazla tereddüt etmeyin. Erkekler şaşırmayı severler özellikle şüphesiz güzel sürprizler işin içindeyse. Sevişmeden önce farklı giyinebilir, yeni bir kostüm seçebilirsiniz veya beklemediği bir anda farklı bir seks oyuncağına ne dersiniz?

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.