ERKEKLERİN YATAKTA SEVDİKLERİ

Erkekleri memnun etmek pek de zor değil, hem de bu 8 maddeyi bilirseniz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Şubat 2015
ERKEKLERİN YATAKTA SEVDİKLERİ

İlişkide çiftlerin birbirlerini anlaması ve keşfetmesi zor ama büyük bir adım. Özellikle cinsel hayatta beklentiler bilinmedikçe ve dile gelmedikçe işler iyice çıkmaza girebiliyor. Erkekten erkeğe değişse de her erkeğin yatakta mutlaka hoşlandığı 8 maddeyi paylaşıyoruz sizlerle. Hangileri partnerizin hoşuna gidecek sonrasında siz karar verin.

1- Sizi görmeyi seviyorlar

Seviştiğiniz süre boyunca erkekler kadının yüzünü görmekten hoşlanırlar. Bazı pozisyonlarda bu durum çok zor olsa da idare edebiliyorlar. O zaman gözlerinizi ondan ayırmayın deriz.

2- Spontaneyi severler

Kendiniz olun! Pek girişken olmak zor geliyor ve çok fazla efor isteyen pozisyonlara hakim olamıyor musunuz? Bu normal, partneriz sizin doğal halinizden etkilenir. Bacaklarınızı kaldırdığınız sırada ani bir gülüşünüz, dahice olabilir! Çiftler arasındaki uyum ve spontanelik ideal olanı ve erkekler bunu severler!

3- Kontrolün sizde olmasını severler

Bu demek değil ki, sevgiliniz tembellik edebilir. Bazen durumun sizin kontrolünüzde olmasını tercih ederler. Partnerinizin sevdiği bir pozisyonu siz hazırlayın ya da girişimci olun. Garanti etkili olacaktır.

4- Sürprizleri severler

Siz de değil mi? O zaman daha fazla tereddüt etmeyin. Erkekler şaşırmayı severler özellikle şüphesiz güzel sürprizler işin içindeyse. Sevişmeden önce farklı giyinebilir, yeni bir kostüm seçebilirsiniz veya beklemediği bir anda farklı bir seks oyuncağına ne dersiniz?

5- Açık sözlülüğü severler.

Kulağına fısıldadığınız cesur kelimelerin nasıl etkili olacağına siz de şaşıracaksınız. Buna “dirty talk” denir ve kadınlar gibi erkekler de özellikle bunun için delirirler. “Daha hızlı”, “Bir kez daha” veya “Çok iyi hissediyorum” şeklinde küçük ifadeler hemen etkisini gösterecektir.

6- Sizin rehberlik etmenizi severler.

Elbette erkekler kahin değiller. Sizi tatmin etmek isterler ama nasıl olacağını tam olarak bilemeyebilirler. Bu durumda biraz yardım hoşlarına gidecektir. Cinsel haz bölgelerinizi veya hoşunuza giden pozisyonları ona belirtmeniz çok hoşlarına gidecektir.

7- Sizi duymayı severler

Solumalar, küçük inlemeler, sevişirken, vücudunuzu olduğu gibi ifade etmesi için bırakmaya tereddüt etmeyin. Erkekler, kadınların çıkardığı bu sesleri severler böylece kadının nelerden hoşlandığını hangi pozisyonun pek de hoşuna gitmediğini anlayabilirler.

8- Basitliği, sadeliği severler.

En basit şeyler her zaman en iyileridir. Erkekler buna oldukça duyarlıdırlar. İşten döndüğünüzde, onu kravatından çekip odanıza götürmeniz ve bunun spontane gelişmesi çok hoşuna gidecektir.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.