SEKS APLİKASYONLARI

Cinsel hayatınıza renk katacak, en gözde 3 uygulama haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Mart 2015
SEKS APLİKASYONLARI
<#text>Son günlerde cep telefonlarımıza bağımlı yaşamaktan dert yanıyor olsak da hayatımızın her alanını kolaylaştırdıkları kesin. Hava durumu, yemek tarifleri, fotoğraf editlemek, yön bulmak dışında her konuda güncel kalmak için geliştirilen uygulamalar sonrası onlardan kopmak imkansız hale geldi.


<#text>


<#text> Arkadaş ortamlarımızdaki sohbetlerde, karşılıklı önerilen uygulamalardan olmadığını düşündüğümüz üç taneyle sizi tanıştırmak istiyoruz. Malum, konu seks olunca herkesin çekingen durduğu ülkemizde, ‘seks için bir uygulama var mı?' diye sormak tehlikeli olabilir. Şimdi önereceğimiz, uygulamalarla cinsel hayatınıza renk katabilir, telefonunuzun küçük ekranında kendiniz için renkli bir dünya yaratabilirsiniz.


<#text>


<#text> 1. Art of sex


<#text> Denemeniz için 45 pozisyon çizimli olarak sizi bekliyor. “45'e kadar bir sayı söyle” diyerek partnerinizle eğlenceli bir oyun oynamanız mümkün. Aplikasyonun ayrıca, seks yapabileceğiniz mekanlar konusunda da tavsiyeler verdiğini ekleyelim.


<#text>


<#text> 2. Kamasutra


<#text> Catherine Tekerleği, At Binme, Şehvetli X, Kilit, Erotik V, Maymun, Nirvana... Kamasutra pozisyonlarını merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre!


<#text>
3. Truth or dare<#text> ‘Doğruluk mu, cesaret mi' oyununu hatırlarsınız. Onun daha ‘olgun' bir versiyonuna ne dersiniz? Uygulama size ‘öp' gibi komutlar ya da ‘bir gayle öpüştün mü' gibi sorular soruyor ve size de sevgilinizle eğlenmek kalıyor. Aplikasyonun en ilginç yanıysa, eskiden olduğu gibi ortada dönen bir şişe olması.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.