SEKS APLİKASYONLARI

Cinsel hayatınıza renk katacak, en gözde 3 uygulama haberimizde!

Son günlerde cep telefonlarımıza bağımlı yaşamaktan dert yanıyor olsak da hayatımızın her alanını kolaylaştırdıkları kesin. Hava durumu, yemek tarifleri, fotoğraf editlemek, yön bulmak dışında her konuda güncel kalmak için geliştirilen uygulamalar sonrası onlardan kopmak imkansız hale geldi.

Arkadaş ortamlarımızdaki sohbetlerde, karşılıklı önerilen uygulamalardan olmadığını düşündüğümüz üç taneyle sizi tanıştırmak istiyoruz. Malum, konu seks olunca herkesin çekingen durduğu ülkemizde, ‘seks için bir uygulama var mı?' diye sormak tehlikeli olabilir. Şimdi önereceğimiz, uygulamalarla cinsel hayatınıza renk katabilir, telefonunuzun küçük ekranında kendiniz için renkli bir dünya yaratabilirsiniz.

1. Art of sex
Denemeniz için 45 pozisyon çizimli olarak sizi bekliyor. “45'e kadar bir sayı söyle” diyerek partnerinizle eğlenceli bir oyun oynamanız mümkün. Aplikasyonun ayrıca, seks yapabileceğiniz mekanlar konusunda da tavsiyeler verdiğini ekleyelim.

2. Kamasutra
Catherine Tekerleği, At Binme, Şehvetli X, Kilit, Erotik V, Maymun, Nirvana... Kamasutra pozisyonlarını merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre!

3. Truth or dare

‘Doğruluk mu, cesaret mi' oyununu hatırlarsınız. Onun daha ‘olgun' bir versiyonuna ne dersiniz? Uygulama size ‘öp' gibi komutlar ya da ‘bir gayle öpüştün mü' gibi sorular soruyor ve size de sevgilinizle eğlenmek kalıyor. Aplikasyonun en ilginç yanıysa, eskiden olduğu gibi ortada dönen bir şişe olması.

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.