AKDENİZ AKŞAMLARI: ROWLEY HESSELBALLE GIZIA GATE KOLEKSİYONU

Şubat 2020’de kurulan gelinlik ve gece giyim markası Rowley Hesselballe London Gizia Gate’e özel hazırlanan en yeni koleksiyonu Akdeniz Akşamları’nı sunuyor.

Gelinlik ve gece giyim sektöründe bir devrim yaratma isteğiyle kurulan Rowley Hesselballe London, modern ve uygun fiyatlı lüks tasarımlarını çevrimiçi platforma taşıyor. Ana koleksiyonlarını Şubat 2020’de sunan tasarımcı ortaklar Canan Hesselballe & Rosie Poole şimdi Gizia Gate’e özel tasarladıkları kapsül koleksiyonlarıyla karşımızda.

Akdeniz kıyısındaki eşsiz günbatımı ve güzel akşamlardan ilham alan Akdeniz Akşamları koleksiyonu ipek şifon, tül ve ipek organze gibi kumaşlarda hayat bulan rüyalara taşınacak tasarımlara sahip. Göz alıcı koleksiyon birbirinden özel yedi elbise, tül etek ve onunla uyumlu olan bir de üstten oluşuyor. İsmini tasarımcıların tanıdığı güçlü kadınlardan alan her bir elbise, zarif ama modern kesimlerden, lüks kumaşlardan ve el yapımı eşsiz detaylardan yaratılıyor.

Kapsül koleksiyon okyanus mavisi, inci beyazı, gümüş kum ve gece siyahı gibi olağanüstü bir renk paletiyle ilham aldığı Akdeniz’i adeta onurlandırıyor. Bu romantik tonlar dalgalı kollarda, göğüs dekoltesinde ve işleme detaylarında can buluyor. Akdeniz Akşamları koleksiyonu sadece Gizia Gate Nişantaşı mağazasında satışta.