ANNENİZ İÇİN ZARAFETİN IŞILTILI HALİ: MERI KRUTZO

Biricik annenize, eşsiz ve kişiye özel bir tasarım hediye edin.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Nisan 2023
 ANNENİZ İÇİN ZARAFETİN IŞILTILI HALİ: MERI KRUTZO

Anne zarafetine uyum sağlayacak güçlü ve ışıltılı kadınların tercihi olan Meri Krutzo, değerli taşlar ve altın üzerine hazırlanan eşsiz parçalar ile Anneler Günü için muhteşem bir hediye seçeneği oluyor.Altın ile üretilen değerli mücevherleriyle her zevke hitap edebilecek tasarımlara sahip olan Meri Krutzo; alışılmışın dışında, değerli taşlar ve altın üzerine hazırlanan eşsiz ürünleri yaşanmışlıklardan, “an”lardan ve duygulardan ilham alıyor.

En büyük ilham kaynağı “Göz”, “Denge” ve “Enerji” olan Meri Krutzo, doğanın değerli taşlarını altın ile harmanlayarak, şehir insanının doğal akış içinde kullanabileceği, kendini ifade etmesine yardımcı olabilecek ve onunla bütünleşecek çağdaş tasarım mücevherler tasarlıyor.


Tasarımlarında hayatın karmaşasından yorgun düşen insanlardan yola çıkan Meri Krutzo, hızlı şehir hayatında fark yaratacak ince detaylara yoğunlaşıyor. Eşsiz ve kişiye özel tasarımları tüm benliğiniz ile kendinizi yansıtmanızı sağlıyor. Tasarımları kadar kalitesi ile de öne çıkan bu altın parçalar ile annelerinizi özel hissettirirken, günün her saatinde kombinlerini tamamlamalarına yardımcı olun.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.