#ARIVENCHY: ARIANA GRANDE X GIVENCHY

Geçtiğimiz yıllarda zor zamanlar geçiren genç şarkıcı, Givenchy ile olan işbirliğinde bir kere daha ne kadar güçlü ve ışığı sönmeyecek bir yıldız olduğunu nefes kesen fotoğraflar ile kanıtladı.

Ariana Grande Givenchy'nin yüzü olarak rolünü çok ciddiye alıyor. "Thank U, Next" şarkıcısı, markanın en son kampanyasından ultra görkemli ve tarz ilk fotoğrafları paylaştı.

Ariana Grande, Instagram'da fotoğraf çekiminden birkaç kareyi "sizin kızınız olduğum ve bu kıyafetleri giydiğim için onur duyduum, mutlu kampanya açıklama günü. herkesin tüm fotoğrafları görmesi için sabırsızlanıyorum." yazarak paylaştı.

2019-2020 Sonbahar/Kış koleksiyon parçalarına modellik yapan Grande, giydiği ağızları açık bırakacak omuzları düşük, mücevherlerle donatılmış büyüleyici yakut rengindeki takımla kameralara poz verdi. Craig McDean tarafından çekilen kampanya fotoğraflarında 26 yaşındaki yıldız, her zamanki gibi meşhur at kuyruğunu, dramatik cat-eye göz makyajını ve leylak rengi pembe rujunu kullandı. Arivenchy adını alan kampanyada, "NASA" şarkıcısı kesinlikle mükemmeliyet sunuyor.

Grande, Mayıs ayında lüks marka ile olan heyecan verici ortaklığını duyurdu.

“Givenchy’nin yeni yüzü olmaktan gurur duyuyorum. Bu, sonsuza dek hayran kaldığım bir ev ve şimdi bu ailenin bir parçası olmak, inanılmaz bir şeref "dedi. "Bu kıyafetleri ve giyen insanlara verdikleri özgüveni ve sevinci seviyorum. Giysiler yalnızca zamansız ve güzel değil, aynı zamanda insanları oldukları gibi kutlanmış hissettiren ve ne olmak istedikleri konusunda özür dilemeyi reddeden bir marka ile çalışmaktan gurur duyuyorum. ”

Onlarca yıllık moda evinin Sanat Yönetmeni olan, Clare Waight Kellerdümen başında Mayıs ayının başlarında büyük haberi sundu. Marka, Grande'nin her zamanki at kuyruğunun gözüktüğü siyah beyaz bir siluetin videosunu paylaştı.

Şimdi her şey açıklandığına göre 26 yaşındaki yıldız daha mutlu olamaz. Haber şerefine paylaşılan bir videoda, şarkıcı kameraya arkası dönük bir şekilde a capella yapıyor. Yıldız, benzer birçok görsel paylaşarak şüphesiz bir şekilde kampanyaya gönderme yaptı.

Esmer güzel geçmişte, Reebok ve MAC Cosmetics 'Viva Glam için yapılan kampanyalarda ortaya çıkmıştı.

Sussex Düşesi Meghan Markle'ın Mayıs 2018'de Prens Harry ile evlendiği kraliyet düğününde giydiği Keller imzalı gelinlik ile anımsanan moda evi Givenvchy ünlülerin vazgeçilmez favorisi.