BEGÜM KHAN'IN ÇİÇEK BAHÇESİNİN YENİ ÜYELERİYLE TANIŞIN

Begüm Kıroğlu, klasikleşen “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunu, Lotus, Daisy ve Yeni Orchid ile tamamlıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Nisan 2023
BEGÜM KHAN'IN ÇİÇEK BAHÇESİNİN YENİ ÜYELERİYLE TANIŞIN

Mücevher tasarımcısı Begüm Kıroğlu, en sevilen koleksiyonlarından “Begüm’s Botanical Garden” ailesine yeni üyeler ekliyor. Sihirli ve çiçek kokan Lotus, Daisy ve Yeni Orchid, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor.Büyüleyici Begüm Khan ailesinin yeni üyeleri, markanın başrolündeki böcekler ile onlara ev sahipliği yapan çiçeklerin aşkını dışa vuruyor. Çiçeklerle çalışmaktan ve onların hayal dünyalarına dahil olmaktan heyecan duyan Begüm Kıroğlu, klasikleşen “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunu, eklediği üç yeni tasarım ile tamamlıyor.


Tasarımcının, “İçerisinde kurbağaların, böceklerin, sineklerin ve farelerin yaşadığı Begüm Khan ekosisteminin yaşam alanı” olarak tanımladığı, ikonik “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonuna eklenen üç yeni modelde her zamanki gibi tasarımların eşsizliği ve kalitesi ön planda tutuluyor.


Bu benzersiz altın parçalar bronz ve gümüş üzeri altın kaplama ve kristallerle hayat buluyor. “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunun yeni üyeleri sizi bahar aylarında etrafınızı çiçek kokularının sardığı rüya gibi bir dünyaya götürmeye hazırlanıyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.