BEYONCE'NİN ADIDAS x IVY PARK KOLEKSİYONUNA İLK BAKIŞ

“Flex Park” kapsül koleksiyonu, özgüven ve bireyselliğin bir göstergesi olarak yansıyor.

Beyonce’nin Adidas x Ivy Park markası, Instagram'da narenciye tonlarında bir dizi stile bir bakış paylaşarak dördüncü koleksiyonunu tanıttı. 22 Temmuz'da adidas.com'da ve 23 Temmuz'da dünya çapında seçkin mağazalarda satışa sunulacak koleksiyonun, lansmanı yapıldı.


Geçen şubat ayında "Icy Park" koleksiyonuyla bize en iyi kış görünümünü veren sanatçı, bu yaz plajda en iyi şekilde görünmek ve hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olmanızı sağlıyor.

Yıldızın önceki koleksiyonunda parkalar ve kışlık giysiler yer alırken, yeni koleksiyonu spor salonu ve yüzme arasında bir denge kurmuş gibi görünüyor. Serinin parlak renkli body ve mayoları - seksi tek parçadan yüksek belli bikini altlarına kadar - yaz için mükemmel uygunlukta görünüyor. Modellerin bir ağırlık rafının önünde poz verdiğini gösteren ön izlemede; şortlar, terlikler ve Adidas'ın imzası olan çizgili spor salonuna hazır kısa üstler gibi daha klasik atletik parçalar da vardı.

Beyoncé, yaz için şu soruyu soruyor: "Nasıl esnersiniz?" 


Kaslı plaj kültürünün nostaljisinden ilham alan en yeni Adidas x Ivy Park koleksiyonu, kadın mayoları ve örtüleri gibi giyim stillerinin yanı sıra 45 ila 75 dolar arasında değişen fiyatlara erkek mayo ve gömlekleri de içerecek. Kraliçe, aksesuarları unutmadı! Yaklaşan indirimde ayrıca plaj uyumunuzu tamamlamak için unisex şapkalar, havlu, su şişesi ve bez çanta da yer alacak.

Neon portakallar, canlı yaz beyazları ve Ivy Park monogramından oluşan bir renk paleti ile oynayan; XS-XL ve 1X-4X boyutlarında sunulan yüzmeye hazır parçalar, karıştırılıp eşleştirilecek şekilde tasarlandı. İlk parçalar sadece birkaç dakika içinde satılsa da, birçok Beyoncé hayranı hala popüler parçaları ele geçirmeyi umuyor.

Beyonce, gıptayla bakılan koleksiyonlarını ünlü arkadaşlarına göndermesiyle tanınıyor, bu nedenle son lansmandaki tasarımları yıldızlar üzerinde görmemiz an meselesi…