BULGARI, HİNDİSTAN'A ÖZEL İLK MÜCEVHERİNİ PİYASAYA SÜRDÜ

Bulgari Mangalsutra’nın kampanya yüzü, markanın küresel büyükelçisi Priyanka Chopra Jonas oldu.

Zamansız tasarımlarıyla tanınan ünlü Roma mücevher markası Bulgari, ilk kez Hindistan'dan ilham alan ve Hindistan'a özel mücevher parçası olan Bulgari Mangalsutra'yı küresel marka elçisi Priyanka Chopra Jonas ile piyasaya sürdü.

Markanın Bulgari-Bulgari ikonik serisinden ilham alan Bulgari Mangalsutra, geleneksel ve kutsal bir süslemeyi, kültüre dayanan çağdaş ve şık bir mücevherle güncelliyor. Yuvarlak siyah oniks uçlar ve serme pırlantalarla süslenmiş 18 ayar sarı altından oluşan set, modern bir gelinin kozmopolit özlemlerini temsil ediyor.

Kapsamlı araştırmalarla birlikte Roma köklerinden ilham alan Bulgari, gelenek ve modernite arasında mükemmel bir evlilik olan ve yerel kültürel geleneklerle anlamlı bir bağ oluşturan bu eşsiz sarı altın kolyeyi özenle hazırladı.

Lansman hakkında konuşan Bulgari Group CEO'su Jean – Christophe Babin, “Bulgar tasarımı, ikonik işaretlerin yeniden yorumlanmasında ve eski kültürlerin geleneklerine saygı gösterilmesinde her zaman geçmişin tutarlılığından güç almıştır. Tarih buna müsamaha gösterdiğinde, güzel ve zamansız yaratımlarla değerini korumayı başarır. Bu nedenle, Bulgari Mangalsutra aracılığıyla Hindistan'daki en eski kuyumculuk geleneği üzerinde çalışmak bizim için bir onurdur. Sadece Hindistan'ın yaratabileceği güzelliklere girmemize ve kendimizi daha da fazla bağlamamıza izin veren, anlamının istediği gibi ‘hayırlı bir iplik’.”


Markanın küresel elçisi, oyuncu, film yapımcısı, aktivist ve NYT En Çok Satan Yazar olarak, kadınların güçlendirilmesi, çeşitlilik ve kapsayıcılık ve hayırseverlik temalarına özellikle odaklanarak, markanın dünya çapındaki erişimini ve mesajını güçlendirmede Romalı yüksek mücevher evini desteklemeye hazır.

Bulgari Mücevher İş Birimi Genel Müdürü Mauro Di Roberto, aktör hakkında “Küresel Marka Elçimiz Priyanka Chopra, bu ruhu fazlasıyla somutlaştırıyor, günümüzün dünya vatandaşının özü, ancak kökleri ve gelenekleriyle çok fazla temas halinde” diyor.

Yakın zamanda, anavatanı Hindistan'ı vuran eşi benzeri görülmemiş ikinci COVID-19 dalgasına destek olarak Priyanka Chopra Jones, kar amacı gütmeyen kuruluş Give India ile sağlık yapıları, tıbbi ekipman ve aşı için para toplamak amacıyla bir bağış kampanyası oluşturdu. Bağış kampanyası 3 milyon ABD doları topladı ve Bulgari, Hindistan ve Priyanka'nın çabalarını desteklemek için önemli bir katkıyla katıldı.

Hindistan'a özel parçanın yanı sıra Bulgari ile yaptığı işbirliği hakkında da konuşan Priyanka Chopra Jonas, “Bulgari'nin birçoğu anavatanımın en değerli kaynaklarından bazılarını kutlayan muhteşem sanat eserlerine her zaman hayran kaldım ve büyülendim. Bulgari'nin zamansız mücevher kreasyonlarında kullanılan nadir renkli değerli taşlardan, lüks kokularının ana bileşenleri haline gelen kokulu çiçeklere kadar, Hindistan'a olan sevgimiz ve sunduğu güzellik üzerinden çok organik bir şekilde bağlantı kuruyoruz."

Hindistan'a özel Mangalsutra, Eylül 2021'de Hindistan'da piyasaya çıkıyor ve Bulgari'nin Yeni Delhi butiğinde ve www.bulgari.com'da satışa sunulacak.Etİketler