BVLGARI DUYGULARIN GÜZELLİĞİNİ KUTLUYOR

Sevgililer Günü’nde küçük jestler büyük fark yaratır.

Aşk, ilgi, heyecan... Bulgari ihtişamlı tasarımlarıyla her zaman en içten ve keyifli hisleri paylaşma dileğinin peşine düşüyor.

Dünya şimdiye kadar son zamanlarda eşsiz hisleri deneyimleme ve sevdiklerimizle paylaşmaktaki asıl ihtiyaç olan küçük jestlerin güzelliğinin bugüne dek hiç olmadığı kadar farkına vardı.

Her köşesinden tutkunun dolup taştığı Roma’da küçük jestler en büyük anlamı ifade ederken, insanların birbirlerine daha bağlı hissetmelerine de yardımcı oluyorlar. Birini beklenmedik anlarda bir sürprizle şaşırtmak, gülümsetmek, hayatın hızlı akışında dinleyecek vakit bulmak, bir dileği fark etmek, birlikte eğlenmek, en neşeli hayalleri gerçekleştirmek veya yalnızca size ihtiyacı olan birinin yanında olmak çok önemli. Bu değerli ve güçlü davranışlar başkalarını mutlu etmek ve yaşamın küçük adımlarla başlamasının güzelliğini paylaşmaktır.


BVLGARI İLE SEVGİLİLER GÜNÜ
AŞK KEYİFTİR

Bulgari için aşk keyiflidir ve Sevgililer Günü duyguların güzelliğini mutluluk ve coşkuyla paylaşmak için en mükemmel andır.

Beklentiler, özel bir anı deneyimleme umudu, en iyi hediyeyi seçme mutluluğu veya ufak bir ipucuyla bir dileği anlama yeteneği ve o dileğin nasıl gerçekleştirileceğini bilmek.  Bu özel gün sevdiğin birini mutlu etme zevkinin keyfini çıkarmak için bir fırsat. Hayal gücünün sınırlarının ötesinde yakınlaşmanın ve hislerin keyfini paylaşmak için mükemmel bir an. Herkes biliyor ki aşk evrensel ve pişmanlık duymadan kutlanmayı hak ediyor!

Kalp atışlarınızı hızlandıracak mücevherlerden ikonik saatlere, muhteşem çantalara, parfümlere ve karşı koyulamaz sürprizlere her Bulgari tasarımı hayatı yaşamaya değer kılan, tüm aşk eylemlerinin arkasındaki gerçek güzelliktir.