ÇARPICI SİLÜETLER: SPORTMAX RESORT 2021 KOLEKSİYONU

‘Big Time Sensuality’ koleksiyonu ile kıyafetlerin çekiciliği zirveye taşınıyor!

Romy Schneider’ın Fransız yönetmen Jacques Deray’ın 1969 yapımı filmi La Piscine’in her sahnesindeki ışıldayan güzelliği, bu görüntünün başlangıç noktası oluyor. Beklenmedik bir baştan çıkarma ve denge oyunu, kendini basmakalıplardan özgürleştirerek keşfetme arzusundan ortaya çıkıyor. Böylece kırılan kalıplar olağandışı silüetlerin yorumlanmasına neden oluyor. Farklı silüetler ile gördüğümüz ferah Sportmax imzası, İlkbahar - Yaz 2021 Resort koleksiyonunda büyüleyici ve izleyenleri kendine çeken görüntülerde buluşuyor. 

Asimetri, üst üste binen katmanlar ve drapeler ile kadın figürünü kucaklayan tasarımlar, yeni Sportmax dokusunun dilini konuşuyor. Sarı, mavi ve turuncu gibi canlı renkler ile uyandırılan kıyafetler, stillerde ve aksesuarlar ile şık bir diyalog oluşturuyor. 

Rafine streç pamuklar, düz ve baskılı jarseler, vurgulu renkli ipekler, piliseli gabardinler ve kontrast ince elastik bantlarla kaplanmış triko gibi malzemeler, ultra yumuşak ve hafif dokulu derilerde buluşan anvelop elbiseler veya oversized ile bir araya geliyor. Lake etkili parlak ve teknik kumaşlar, koleksiyona bir modernlik duygu aşılarken, feminen çizgiler ile hazırlanan beyaz denim elbiseler tasarımlarda bir ışık oyunu etkisi yaratıyor. Aksesuarlarda ise maksi hacimleri ifade eden Sportmax, kaplanmış renkli pamuk çantalar, geometrik topuklu patent deri ayakkabılar ve fütürizm ilhamlı güneş gözlükleri ile koleksiyonun son dokunuşlarını yapıyor.