CELINE, SONBAHAR 2023 KOLEKSİYONUNU ERKEN SUNUYOR

İlkbahar koleksiyonunu tanıtmak için geç kalan Celine, sonbahar için erken davranıyor.

Buse Saray BUSE SARAY 03 Kasım 2022
CELINE, SONBAHAR 2023 KOLEKSİYONUNU ERKEN SUNUYOR

Hedi Slimane, Celine'in 2023 ilkbahar koleksiyonunu tanıtmak için biraz geç kaldı, ancak gelecek sezon için tasarladığı koleksiyonu çok erken sunacak.Celine’in 2023 sonbahar koleksiyonunu tanıtımı için 8 Aralık'ta Los Angeles, Kaliforniya'da bir defile planlanıyor. Evet, koleksiyonların sunulacağı New York, Londra, Milano ve Paris'teki moda haftalarının başlamasına iki aydan fazla bir süre kala…

2023 bahar koleksiyonu bir film olarak gösterilecek, Kasım ayı boyunca Celine'in web sitesinde ve sosyal platformlarda yayınlanacak. Paris Moda Haftası'nın 2023 ilkbahar gösterilerini tamamlamasından bir aydan fazla bir süre sonra… Celine'in 2023 ilkbahar koleksiyon tanıtımı, Fransa'nın güneyindeki modellerle çekildi ancak diğer ayrıntılar hala gizli. Aynı şekilde Celine, Los Angeles podyum etkinliği için kesin bir yer açıklamadı.

Ralph Lauren, Dior, Louis Vuitton ve Saint Laurent ve pek çok markanın son yıllarda podyum kurmasıyla Kaliforniya, destinasyon gösterileri için sıcak bir nokta haline geldi.

Celine'in sonbahar defilesi, Aralık ayının başındaki gezici podyum etkinliklerine katılıyor. Dior sonbahar öncesi erkek giyimini 3 Aralık'ta Mısır'da ve Chanel'in ise Senegal'de en son Métiers d'Art koleksiyonunu tanıtıyor.

Saint Laurent'i yönettiği yılların çoğunda Los Angeles'ta yaşayan Slimane, 2016 yılında Hollywood Palladium'da bu marka için büyük bir defile düzenledi. 2019 yılında kreatif ve imaj direktörü olarak Celine'e katıldı ve markayı erkek giyim, kokular, plaj giyimi, sipariş üzerine yapılan özel çantalar ve hatta evcil hayvan aksesuarları konusunda yönlendirdi. Ayrıca koleksiyon tanıtımları için son zamanlarda güçlenen Celine için takvim dışı zamanlamalar yaptı.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.