CHANEL CRUISE 2023-24 DEFİLESİ LOS ANGELES'TA

Fransa ve Monte Carlo, Monaco'dan sonra CHANEL, Cruise 2023-24 koleksiyonunu Hollywood'un şehri Los Angeles'ta görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Mayıs 2023
CHANEL CRUISE 2023-24 DEFİLESİ LOS ANGELES'TA

 Virginie Viard tarafından hazırlanan CHANEL Cruise 2023/24 koleksiyonu Los Angeles'ta  tanıtılacak. Son birkaç gündür Fransız sanatçı André tarafından hazırlanan iki tonlu büyük posterler Los Angeles'taki reklam panolarında ve duvarlarda boy gösteriyor. 


CHANEL'in sembolik siyah, beyaz ve bej renkleri ile sanatçının kendi pop-renkli paletini bir araya getiren bu afişlerde, marka elçilerinin ve Chanel dostlarının isimleri yer alıyor ve bunların arasında Cruise koleksiyonunu somutlaştırmak üzere seçilen Alma Jodorowsky de bulunuyor.


Inez & Vinoodh ikilisi tarafından çekilen tanıtım filminde Fransız aktris Alma Jodorowsky, efsanevi bir Batı Yakası plajında aerobik seansının ortasında, sportif ve göz alıcı bir fonda görünüyor.


CHANEL Cruise 2023/24 defilesinin filmi 10 Mayıs Çarşamba günü Los Angeles saatiyle 07:00'de ve Paris saatiyle 16:00'da  chanel.com'da gösterilecek.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.