CHLOÉ, KADINLAR GÜNÜ İÇİN UNICEF İLE BİR ARAYA GELDİ

‘Kızlar İleri’ projesinde Lucy Boynton ve Katie Holmes da var!

Chloé, 8 Mart Uluslararası Kadınlar Gününü kutlamak için Lucy Boynton ve Katie Holmes ile bir araya geliyor.

Farkındalık yaratmak için başlatılan ‘Girls Forward’ (Kızlar İleri) projesi Chloé ve UNICEF partnerliğinden doğdu.

 Boynton ve Holmes, sosyal medya platformları üzerinden UNICEF’in kızların gelişimini destekleyen ve gelecek nesiller için daha iyi bir dünya yaratmalarını sağlayan cinsiyet eşitliği programına destek olacaklar. Chloé’nin desteği ile dünyanın her yanından 6.5 milyon genç kıza ve kadına ulaşmayı hedefleyen UNICEF, kadınların iş yerlerindeki becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek istiyor. Girişimcilik, dijital ve teknoloji konuları üzerine odaklanacak olan UNICEF, projeyi Bolivya, Ürdün, Fas, Senegal ve Tacikistan gibi ülkelerde sürdürecek. 

Chloé ve UNICEF'in 'Girls Forward' Kampanyası Tişörtleri, €290 CHLOÉ chloe.comKampanyaya destek olmak için özel tişörtler, kolyeler ve bilezikler tasarlayan Chloé gelirlerin tamamını UNICEF’e bağışlayacak. İki farklı renkte tasarlanan tişörtler, birlikteliği temsil eden ellerin yanı sıra ‘Girls Forward’ mesajını içeriyor. 6 Mart’tan itibaren Fransa, Japonya, Kore, İngiltere ve Amerika’daki Chloé mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunulacak olan koleksiyon, Kadınlar Günü için tam zamanında yetişiyor!

Chloé ve UNICEF'in 'Girls Forward' Kampanyası Bilekliği, €150 ve Kolyesi, €280 CHLOÉ chloe.com1952’de Chloé markasını bulan kurucuları Gaby Aghion’un cinsiyet eşitliğine verdiği önemin yankılarını temsil eden bu işbirliği aynı zamanda manevi bir önem taşıyor. “Tüm kadınlara her zaman derim, cesaret etmelisiniz,” diyen Aghion’un Chloé için belirlediği temel taşları UNICEF projesi ile günümüze yansıtıldı!.