DERİN MERMERCİ X NETWORK KOLEKSİYONU ÖZEL BİR DAVET İLE TANITILDI

Sezonun en iddialı iş birliklerinden birine imza atan Derin Mermerci ve NetWork, bir süredir merakla beklenen DM x NetWork koleksiyonunu moda ve cemiyet hayatıyla buluşturdu.

Derin Mermerci’nin ofisinde gerçekleşen davete Cem - Ümit Boyner, Eren - Burçin Çamurdan, Ender Mermerci, Sernur Çiftçi, Yasemin - Selhan Aloğlu, Murat - Arzu Atabarut, Serdar - Şule Cümbüş, Özlem-Naim Gençoğlu,  Seda-Gökhan Çelik, Feryal Gülman, Didem – Emre Ergani, Aslıgül Çebi, İpek-Enver Varol, Müge Arnas, Tuğçe - Tuğba Peksayar, Sitare Kalyoncuoğlu, Aslı – Berk Ekşioğlu, Yasemin Kamhi, Şebnem – Ceylan - Celal Çapa, Candan-Ali Ramazanoğulları, Özge Ulusoy, Ayşe Kucuroğlu, Mine Kalpakçıoğlu, Özlem – Gökhan Avcıoğlu, Selin – Okan Özkaynak, Yasemin – Yaman Taciroğlu, Bilgün Sazak, Volkan Ekinci ve Serra Türker gibi moda, iş dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

Özel bir show eşliğinde gerçekleşen koleksiyon sunumunun ardından davetliler, Özge Fışkın ve DJ Discolog’un performanslarıyla gece geç saatlere kadar eğlendi.

Derin Mermerci’nin “En küçük detayına kadar benim stilimi yansıtıyor, tasarımlar tam “ben” gibi oldu” diyerek anlattığı kapsül koleksiyon, davetlilerden büyük beğeni topladı. Tasarım süreci için NetWork’e, markanın kadın koleksiyonu baş tasarımcısı Elif Cığızoğlu’na ve tüm ekibe teşekkür eden Mermerci, gecenin sonuna kadar davetlilerle yakından ilgilendi.Ay Marka Genel Müdürü Eren Çamurdan ise Derin Mermerci ve NetWork isimlerinin birbirine çok yakıştığını aynı zamanda bu mükemmel birlikteliğin oluşturduğu sinerjiye yürekten inandığını belirtti.NetWork mağazalarında yerini alan ve 48 özel parçadan oluşan koleksiyonda kaftanlar, yakası işlemeli uzun hırkalar, desenli astar detaylı mantolar, tül elbiseler, metalik görünümlü etekler ve maskülen takımlar bulunuyor.  .