DİJİTAL BİR DENEYİM: CHRISTIAN LOUBOUTIN İLKBAHAR- YAZ 2021 KOLEKSİYONU

Christian Louboutin İlkbahar- Yaz 2021 koleksiyonunu keşfetmek için yerinizden kıpırdamadan Loubi World'e gidin. Buraya uzun uzun Christian Louboutin harikalar diyarı da diyebiliriz...

İlk gençlik yıllarından beri seyahat tutkunu olan Christian Louboutin, yeni alanları keşfetmeye duyduğu bağlılığı ve teknoloji sevgisini bu tutkusuna ekleyerek Zepeto uygulaması üzerinden yaratıcı bir dijital deneyim olan Loubi World ile yeni koleksiyonunu tanıtıyor. Kendini ifade etme özgürlüğünün ve sonsuz yaratıcılığın savunucu olan Christian Louboutin, tüm cinsiyet ve stil kalıplarından bağımsız bir şekilde herkese Loubi World'de istediği kişi olmanıza fırsat veriyor. İster yüz tanıma özelliğiyle, ister seçenekler arasından kendi tercihinizi yaparak avatarınızı yaratıp, stilinizi İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonundan ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Tasarımcının ebedi ilham kaynağı Paris'in techno-kawaï bir versiyonu olarak modellenen Loubi World, Işıklar Şehri'ni hayali bir teras görünümünde yeniden yorumluyor: İlk Christian Louboutin mağazasının 1991'de kapılarını açtığı Galerie Véro-Dodat bir atlı karınca, krepçi ve klasik bir Paris bistro'su ile bir araya gelirken yeni Christian Louboutin mağazasını ve Loubi Disco'yu da keşfetme fırsatı bulabilirsiniz.

Oyuna girdikten  kısa süre önce açılan yeni Saint-Honoré mağazasının sanal versiyonu olan Loubi Boutique'e girip yeni sezon tasarımlarını denemek oldukça keyifli. 

Christian Louboutin'in yeni insanlarla tanışma, sosyalleşme tutkusunun bir yansıması olan Loubi Terrasse'ta tasarımcıyla selfie'ler, fotoğraflar ve videolar çekilebiliyor ve Instagram, Facebook, Tik Tok, Weibo & WeChat platformları üzerinden de kolayca paylaşabiliyor.