DSQUARED2 ÖZEL KAYAK KOLEKSİYONU BEYMEN İSTİNYEPARK POP UP BUTİĞİ’NDE

Kanada’nın kar manzaralarıyla bezeli uçsuz bucaksız dağlarından ilham alan Dsquared2 Kayak Koleksiyonu, 6 Kasım Çarşamba gününden itibaren BEYMEN İstinyepark Dsquared2 Ski Pop Up Butiği’nde..

 Aktif kayak tutkunları için hazırlanan fonksiyonel tasarımlardan oluşan koleksiyonda, teknik ve performans kumaşlar, markanın güncel kodları ve yenilikçi detayları öne çıkıyor.  Koleksiyonun ana ürünleri arasındaki neon grafiklerden oluşan kayak ceketi; omuz, kol ve ön bölümündeki nokta desenleri ile modern bir stil sunuyor. Erkekler için oversize, kadınlar için bomber olarak tasarlanan kayak ceketi; geniş cepleri, kapüşonu ve sol kolundaki DSQ2 logosuyla dikkat çekiyor. Kayak ceketindeki nokta desen, koleksiyonun sweatshirt, eldiven ve şapkalarında da göze çarpıyor. 

 

Koleksiyondaki slim erkek kayak tulumu, kırmızı şeritli siyah bant üzerine yazılı beyaz Dsquared2 logolu sportif kayış detayına sahip. Tulumun ön bölümündeki cepler, kayak malzemeleri için mükemmel bir saklama alanı sunuyor. Aynı logolu şerit detayı, yüksek bel kadın kayak pantolonlarında, yün kazak modellerinde de  yer alıyor. Uniseks çift taraflı kayak ceketi, yumuşak iç astarı, su geçirmez kumaşı ile kış aktiviteleri için maksimum konfor sunuyor. Dsquared2’nin denim konusundaki uzmanlığını yansıtan geniş kesim eskitilmiş görünümlü erkek ve kadın denim kayak pantolonları, fermuar detayı ile kayak botlarıyla kolayca kombinleniyor. 

Dsquared2 Kayak Koleksiyonu’nun koleksiyonun aksesuar grubunda ise siyah naylon puffer çanta modelleri yer alıyor.

Etİketler