YENİ FENDI PEEKABOO ADETA GÜLÜMSÜYOR!

Fendi’nin yeni Peekaboo çantasının kampanyasında Zoey Deutch var...

Fendi, ikonik çantası Peekaboo onuruna, oyuncu ve yapımcı Zoey Deutch'ın yer aldığı dünya çapındaki ilk kampanyasını başlatıyor. FENDI Sonbahar/Kış 2020-21 Koleksiyonu'nda sunulan yeni Peekaboo, yumuşak deriyle değiştirilebilen ve baş harfleriyle kişiselleştirilebilen iç ceplere sahip bir 'gülümseme' ile açılan yeni bir akordeon çerçeve şekli sunuyor. Peekaboo ve Zoey arasındaki duygusal ilişkiyi ışığa tutan yeni kampanyada Zoey’nin otantik, samimi ve gerçek kişiliği yansıtılıyor. 

Hikaye, Zoey’nin Peekaboo’ya sarılışı ve kendi kişiliği ile birlikte çantanın içini ortaya çıkarması ile başlıyor. Kısa bir kronolojik yolculuk ile Zoey’i stüdyodaki Fendi Peekaboo çekimine kadar takip eden kampanyada The Horrors’un “I See You” şarkısı markanın yüzünün Peekaboo çantası ile olan cesur, eksantrik ve enerjik birleşimini yansıtıyor. 

İlk olarak Fendi’nin İlkbahar- Yaz 2009 koleksiyonunda Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan Peekaboo çantası, markanın savoir-faire ruhunu ve sınırsız yaratıcılığı ile buluşan kaliteli malzemeleri ve detaylarını birleştiriyor. Peekaboo çantasına sonsuz versiyon özgürlüğü veren bu düşünce, her çantanın eşsiz detayları ve zamansız stili ile öne çıkmasını sağlıyor. Her sezon ve her koleksiyon farklı bir şekilde yorumlanan Peekaboo çantasının en yeni versiyonu Ağustos’un son günlerinde satışa sunulacak.