GUCCI LOVE, LOVE & LOVE

Sevgililer Gününü Gucci ile kutluyoruz!

Gucci, Sevgililer Günü günü için göz alıcı kalp sembolleri ile süslenen feminen ve romantik bir takı, deri aksesuar ve ipek koleksiyonu sunuyor. Gümüşler ile tasarlanan yeni takı koleksiyonu, kolyeler, küpeler, bilezikler ve iki farklı küpe stili içeriyor. Tüm bu parçalarda Gucci Kalp sembolünü merkeze alan İtalyan moda evi, klasik kırmızıların yanında beklenmedik gökyüzü mavilerini kullanıyor. Zincirin üzerinde G motifi ile buluşan kalp motifleri, üç boyutlu efekti ile çok daha dikkat çekici hale geliyor. 

Gucci Love, Love & Love Kampanyası (Brad Elterman)

Takı koleksiyonu ile birlikte, omuz çantasının kalp motifli versiyonlarını tanıtan Gucci, puzzle-benzeri tasarımları ile grafik, çocuksu ama romantik bir doku yaratıyor. Üç boyutlu kalp motifi ile işlenen kartlıklar, mini çantalar ve deri aksesuarlar, sevdikleriniz için anlamlı bir hediye opsiyonu oluyor. 

Gucci Love, Love & Love Kampanyası (Brad Elterman)

Aynı zamanda Sevgililer Günü için Los Angeles’ta yaşayan rock fotoğrafçısı Brad Elterman ile bir araya gelen Gucci, ‘Gucci Love, Love & Love’ adlı bir kampanya da hazırladı. Aşk Tanrısı Cupid’den ilham alan Gucci, aşk ve asi dolu bir tavırı ilgi çekici bir şekilde buluşturuyor. Müzik sahnesinin en ünlü fotoğrafçılarından biri olan Elterman, 70’li yıllar rock’n’roll dokusu ile dokunulmamış, spontane, doğal ve farkında görseller ortaya çıkardı. 2014’ten beri fotoğrafçılığının yanı sıra, çekimlerini paylaştığı ‘Fanzine’ adlı bir koleksiyon dergisi yaratan Elterman, Gucci’nin Kreatif Direktörü Alessandro Michele ile bir araya gelerek bu mini dergide Sevgililer Gününü kutladı.

Gucci Love, Love & Love Kampanyası (Brad Elterman)

Michele’nin aşk ve güzelliğe olan bakış açılarına bir perde aralayan kampanya, aynı zamanda Gucci’nin Sevgililer Günü kapsül koleksiyonunu tanıtıyor. Eğlenceli, grafik ve çocuksu estetiği ile Gucci’nin kalp motifli tasarımlarına dikkat çekici bir unsur daha ekleyen Elterman, aynı zamanda son çalışmalarını ve arşivinden görselleri de kampanyada kullandı. Gucci işbirliği ile online bir mini dergi yaratan Elterman’ın sınırlı sayıda üretilen baskıları, Sevgililer Gününe özel olarak seçili Gucci mağazalarında satışa sunuluyor.