HILTON ISTANBUL MASLAK’TAN 5 YILDIZLI AŞK PORTRESİ

Hilton Istanbul Maslak, Masterpiece iş birliği ile Sevgililer Günü’ne özel konaklamalarda heykel veya 5 yıldızlı aşk portresi resim kiti ile keyifli zaman geçirme olanağı sunuyor.

Hilton İstanbul Maslak, 2021’in Sevgililer Günü’nde çiftlere kahvaltı ve akşam yemeği dahil özel bir konaklama teklifi sunuyor. İstanbul’un modern mimari geçiş sürecine tanıklık etmiş bir yapıya sahip Hilton İstanbul Maslak, şehirdeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışının yanı sıra, aldığı önlemler güvencesinde Sevgililer Günü’nde de tüm misafirlerine gönül rahatlığıyla konaklama imkanı sağlıyor.

Masterpiece iş birliği ile 14 Şubat Pazar günü konaklayan tüm misafirleri için, heykel yapımı veya 5 yıldızlı aşk portresi resim kiti hediye etmeye hazırlanan Hilton Istanbul Maslak, misafirlerine sevgiyi sanata dönüştürme fırsatı sunuyor. Sanat kitinde yer alan ürünlerle hazırlayacağınız eserler ile sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız sanat eserlerini hediye edebilirsiniz.

Tüm faaliyetlerini misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlamak adına yeniden planlayan Hilton oteli, uyguladığı temizlik ve hijyen yöntemlerini, Hilton CleanStay Programı ile en üst düzeye taşıyor. Digital Check-in uygulaması ile misafirlerine 24 saat öncesinden oda seçimi ile konaklamasını kişiselleştirme imkanı sunan Hilton Istanbul Maslak’ın teması en aza indirmek adına bir diğer uygulaması da, dijital anahtar. Misafirler oda anahtarları için gerekli olan kare kodu telefonlarına indirmeleri durumunda, odalarına giriş işlemlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturulan ve gurmelerin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ın birbirinden enfes lezzetlerine hayran kalacaksınız. Ayrıca, DinneRReady adında özel bir teklif sunan otel, 3 aşamalı gurme lezzetlerden oluşan bir akşam yemeği menüsü hazırladı. Hilton Istanbul Maslak çiftlere özel hazırlanan odaları, 2 kişilik kahvaltı ve 3 aşamalı akşam yemeği menüsü dahil cazip fiyatlarıyla misafirlerini bekliyor.

Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalde de misafirlerini keyifle ağırlamaya devam ediyor.