H&M HELENA CHRISTENSEN İLE KAPSÜL KOLEKSİYON İÇİN BİR ARAYA GELDİ

H&M ve Helena Christensen, sanatçının fotoğraflarını içeren bir kapsül koleksiyonu için bir araya geldi. Helena Christensen x H&M koleksiyonu 30 Ocak'tan itibaren satışta!

H&M, seçici gözü ve görsel gücü ile tanınan fotoğrafçı, yaratıcı yönetmen ve ikonik süper model Helena Christensen ile bir kapsül koleksiyon oluşturdu. Koleksiyon, Christensen'in çektiği çiçek görsellerinden oluşan t-shirt, sweatshirt ve kapüşonlulara odaklanıyor. Kampanya fotoğrafları da Christensen tarafında çekildi. Helena Christensen x H&M koleksiyonu 30 Ocak'tan itibaren dünya genelindeki mağazalarda ve hm.com’da satışa sunulacak.Sanat ve moda fotoğrafçısı Helena Christensen, sayısız derginin kapağında yer alan ve podyumların favorisi olarak görülen, 1990’ların gerçek süper modellerinden biri. Eserleri birçok sanat ve tasarım dergisinde yer alıyor ve dünya çapında birçok galeride sergileniyor.


T-shirt, sweatshirt ve kapüşonlulardan oluşan Helena Christensen x H&M koleksiyonu hem cool hem de hatları ön plana çıkaran bir tarza sahip. H&M Tasarım ekibi tarafından tasarlanan silüetler, bol tişörtler, uzun kollu sweatshirtler ve büyük beden kapüşonlulardan oluşuyor. Beyaz, siyah ve gri renk paleti, Christensen’in çeşitli çiçek fotoğrafları için temiz bir arka plan sağlıyor.