HOTİÇ KIŞA RENK KATIYOR

Modern ve güçlü Hotiç kadının ruhunu yansıtan, çarpıcı renkler ile harmanlanmış konfor ve şıklığı bir arada sunan Hotiç Sonbahar- Kış koleksiyonu bu kışı renkli geçirmenizi sağlıyor.

Kışa özel renk ve dokularıyla leopar, yılan ve kroko baskıların yanı sıra sezonun en çok öne çıkan deseni zebra. Farklı renk ve meteryal alternatifleriyle botlardan stilettolara zebra desenleri genişçe yer bularak doğasından gelen zerafeti ile şıklığı yansıtıyor.  Ufalan çantalardan bilekte botlara kadar kendini gösteren doğal desenler, her anın tamamlayıcısı olma yolunda kış serüveninini sürdürüyor.

Sofistike bir başkaldırı olarak sonbahara uygun renk ve dokularla oxfordlar, botlar ve çantalarda genişçe yer buluyor. Birkaç sezondur etkisi altına girdiğimiz western bot ve çizmeler bu sezon altın çağını yaşarken kırışık rugan ve soft süet gibi farklı deri ve dokularla günden geceye her anımızda karşımıza çıkıyor.

Bu sezonun en modern yorumu ise sneaker tabanlı botlar. Hem genç hem de farklı görünümüyle sonbahara heyecan katıyor. Sezonun en trendi parçası ise diz üstü, diz altı ve bilekte farklı yorumlarıyla büzgülü botlar. Çarpıcı ve genç bir etki yaratan ruganlar farklı renk alternatifleri ile sonbahara neşeli bir alternatif getiriyor.

Retro etkiyle topukların alçalması şıklığımızın en önemli parçası stilettoları günlük yaşama taşıyor. Kalından inceye farklı tarzlara zenginleştirilmiş topuklar ile stilettolara sanatsal bir dokunuş geliyor. 

Sonbahara çokça yakışan kiremit rengi, uzun zamandır çok fazla görmediğimiz ama bu sezonun ana renkleri arasına giren kahverengi, özellikle koyu tonlarıyla sezonun renkleri arasına giren vizon, uzun zamandır bir kış rengi olarak da tahtını koruyan beyaz ve bu sezon beyazın yanına eklenen kemik rengi 2019 & 2020 sonbahar ve kışının gözde renkleri olarak karşımıza çıkıyor.