Intimissimi ile Güzelliğinizi Ve Gücünüzü Kucaklayın

Rahatlık, stil ve sofistike görünümü bir araya getiren “Intimissimi The New Silky Intimates” iç çamaşırı koleksiyonuyla tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Nisan 2024
Intimissimi ile Güzelliğinizi Ve Gücünüzü Kucaklayın

Intimissimi, Global Marka Elçisi Jennifer Lopez ile “The New Silky Intimates” koleksiyonunu tanıttı. Lopez’in yer aldığı Intimissimi The New Silky Intimiates koleksiyon kampanya çekimi Riccardo Ruini'nin kreatif direktörlüğünde, yönetmen Jacob Bixenman'ın yaratıcı vizyonu ve ünlü fotoğrafçı Norman Jean Roy'un objektiyle gerçekleşti. Kampanya görselleri rafine Intimissimi iç çamaşırlarıyla ipek perdeler arasında süzülen Jennifer Lopez'i ürünün özünü yansıtırken ustaca yakalıyor. Mikrofiberin hafifliği ve yumuşaklığı ile ipek kumaşın parlaklığı ve lüks hissiyatı arasındaki etkileşim görsel olarak çarpıcı bir imaj yaratıyor.İtalya'da tasarlanıp iç çamaşırı zanaatkarları tarafından Intimissimi'nin imzası niteliğindeki ultra hafif mikrofiberin kullanıldığı el işçiliğiyle koleksiyon, ipek hissi veren hafif iç çamaşırlarının yanı sıra günlük kullanımda daha fazla dayanıklılık sağlıyor. Intimissimi, her gün kendinizi en iyi şekilde hissetmeniz için vücudu şekillendiren günlük iç çamaşırları ve olmazsa olmaz parçaları İtalyan usulü yeniden tanımlıyor.


Global marka elçisi Jennifer Lopez, Intimissimi koleksiyonu hakkında "Her zaman kaliteli kumaşlar ve üstün rahatlık ararım. Intimissimi'nin “The New Silky Intimates” koleksiyonu lüks kumaşlardan oluşan klasik tarza sahip mükemmel bir koleksiyon. Teninize en yakın parçalarla kendinizi rahat ve güçlü hissetmek çok önemli ve bu koleksiyon tam da bunu sağlıyor. İpek gibi hissettiriyor ama vücudunuza ikinci bir ten gibi uyum sağlayan inanılmaz dayanıklı kumaştan üretiliyor. Ve her zaman olduğu gibi kesinlikle muhteşem.” dedi.


Kadınlar tarafından tasarlanan ve üretilen koleksiyondaki her parça bir İtalyan kadınının adını taşıyor. Konfor ve kaliteden ödün vermeden zahmetsiz şıklık ve stil sunuyor. Sofia sütyen, göğsü desteklemek için doğal bir toparlayıcı ve form veren bir balen sunarken, Greta sütyen daha geniş askılar, gizli balen ve göğsü şekillendirmek ve pürüzsüzleştirmek için file katman ile karşımıza çıkıyor. Straplez, hafif dolgulu kuplara sahip benzersiz bir destek sağlayan Adele, doğal bir kaldırma ve dikişsiz bir bitiş sağlayarak her görünümü güzelleştiren mükemmel bir uyum yaratıyor. Tüm sütyenler, gün boyu rahatlık ve neredeyse hiç yokmuş hissi sağlamak için ultra hafif mikrofiber kullanılarak ustalıkla üretiliyor.

Koleksiyona www.intimissimi.com.tr ve tüm Intimissimi mağazalarından ulaşabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.